جدیدترین خبرها در مورد بازیهای نسل بعد و دنیای سرگرمی
تاریخ :
نویسنده : محمد
Bethesda : کیفیت بازی "Rage" در "PS3" فوق العاده خواهد بود .
Bethesda : کیفیت بازی


برخی از بازی سازان بر این عقیده هستند که ساخت بازی برای کنسول "Playstation 3" بسیار سخت میباشد؛ ولی ایا واقعا اینگونه است (؟)
بازی "Rage" از سوی استودیو "Bethesda" برای سه پلتفرم PC , 360 , PS3 در حال است و یکی از سوالات مهمی که پیش روی گیمرها و فن های PS3 قرار گرفته است

 این است که این بازی بر روی این کنسول چگونه خواهد بود ! در همین راستا مدیر بازاریابی استودیو Bethesda اقای "Pete Hines" در طی صحبتی خوشحالی خود را در مورد نسخه PS3 اعلام نمود و در ادامه اذعان کرد : "بازی Rage در PS3 عالی خواهد

بود و شرکت "id Software" تمام تلاش خود را برای یکسان بودن کیفیت بازی بروی هر سه پلتفرم انجام میدهد" . یکی از ویژگیهای منحصر به فرد موتور گرافیکی "id Tech5" این میباشد که شما قادر هستید کیفیت یکسان را برای تمامی پلتفرمها ایجاد کنید . وی در اخر نیز افزود : تجربه ای که گیمرها از بازی Rage میگیرند در تمامی پلتفرمها یکسان خواهد بود .


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
تاخیر در نسخه 360 بازی Witcher 2
 
 

Witcher 2 یکی از RPG های برتر امسال بود که در ماه می بر روی PC عرضه شد و قرار بود که نسخه 360 این بازی در اواخر 2011 منتشر شود.

اما CD Projekt تایید کرد که نسخه 360 بازی با تاخیری چند ماهه روبرو بوده و برای کوارتر اول 2012 در نظر گرفته شده است.

رییس استدیو اظهار داشت:" این زمان اضافی به ما اجازه خواهد داد تا بازی را بصورت کامل پولیش کنیم تا گیمر‌ها تجربه‌ای ناب و متعادل داشته باشند. هر چه به زمان انتشار نزدیک‌تر شویم اطلاعات بیشتری دریافت خواهید کرد. من فکر می‌کنیم علی رغم تغییر در تاریخ انتشار، گیمر‌ها از برنامه‌هایی که برایشان در سر داریم راضی خواهند بود".

CD Projekt همچنان وعده یه DLC بزرگ را نیز برای نسخه PC داد که اطلاعات و تریلر آن در Gamescom رونمایی می‌شود.

 

موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، نمایشگاهای بازی، اخبار نسل بعد
تاریخ :
نویسنده : محمد
لیست عناوین Ubisoft در نمایشگاه EG Expo

Ubisoft لیست عناوینش را که در نمایشگاه Eurogamer Expo حضور دارند اعلام کرد.لیست بازیها به شرح زیر میباشد:

Assassin’s Creed: Revelations, Driver: San Francisco, Ghost Recon: Future Soldier, Rayman Origins, World Rally, and Just Dance Kinectاین نماشگاه از تاریخ 22 تا 25 سپتامبر در Earl Court برگذار میباشد و انتظار میرور حدود 30,000 نفر در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

---------------------
 
 
با کنار رفتن Bungie امتیاز ساخت Halo 4 به Industries 343 داده شده و فشار زیادی رو این استدیو برای برآوردن انتظارات است این استدیو باید میلیون ها نفر را در سراسر جهان راضی کند.
و در این راه مایکروسافت هزینه های بسیار زیادی کرده است و کسانی که در صنعت گیم خوش درخشیدن را به این استدیو آورده است.


Chris Haluke قبلا به عنوان طراح بازی Killzone 3 در گوریلا کار میکرده است.او تجربه کار بر روی عناوین Assassins Creed و Splinter Cell در Ubosoft دارد.و در حال حاضر در استدیو Industries 343 مشغول کار بر روی عنوان Halo 4 است.
Kynan Pearson سابقه 7 سال کار در استدیو Retro studios را دارد و در ساخت تمام نسخه های سری Metroid نقش داشته است.او همچنین در کارنامه خود بازی Donkey Kong Country Returns را دارد.
نفر بعد Jason Behr است که با شرکت های بسیار بزرگی کار کرده است.او در کارنامه خود کار بر روی سری Metroid و طراحی یکی از بهترین عناصر تیراندازی تا در سطح claustrophobic و ارائه رئال را دارد.

علاوه بر این او عکس های خیره کننده ای میسازد و در آلبوم خود تصاویری خیره کننده برای ویندوز ویستا دارد.

Halo 4 در استدیو Industries 343 بنظر میرسد در دست بهترین های صنعت گیم در دست ساخت.حال آیا میتواند به موفقیت های Bungie برسد و انتظارات مردم را برآورده کند.به هر حال همه چیز در دستIndustries 343 است.

موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، نمایشگاهای بازی، اخبار نسل بعد
تاریخ :
نویسنده : محمد
DICE : اخرین ضربه خود را در مورد بازی BF3 به پیکره کنسول داران وارد نمود .
 http://aradmarket.ir/index.php?ref=65


همانطور که میدانید بخش "multiplayer" پلتفرم PC در بازی "Battlefield 3" تعدادش 64 نفر میباشد ، و این در حالی است که در کنسولها این رقم 24 نفر است. همین اختلاف باعث شده است که برخی از فن های این بازی اعتراضاتی را در این مورد بیان کنند .

متاسفانه جواب که نیامد هیچ یک ضربه محلک نیز به پیکره کنسول داران وارد شد ، ان هم کوچک شدن "MAP" های بازی "BF3" است . دلیل این کار را اقای "Patrick Bach" از استودیو "DICE" میگوید : وی در طی اظهار نظر افزود: "به علت اندیشه ای که در مورد کیفیت بازی داشتیم مجبور شدیم برخی تغییرات و محدودیتها را در ورژن کنسولی این بازی ایجاد کنیم" .

وی در ادامه نیز اذعان کرد ، "تنها تفاوت میان نسخه کنسولی بازی BF3 با نسخه PC ان فقط تعداد نفراتی هستند که در بخش مولتی و همچنین کوچک بودن Map این ورژن میباشد ، در دیگر موارد تمام چیزها برابر است . تمام پتفرمها از یک موتور گرافیکی و تکنولوژی بهر میگیرند ، در همه پلتفرمها از یک سیستم نورپردازی و انیمیشن استفاده کرده ایم . هدف اصلی ما در ساخت بازی دادن یک تجربه و یک بازی یکسان به گیمرها می باشد .

"اگر کیفیت متفاوتی در بازی میخواهید ؟! باید بگویم این واقعا و بسیار دشوار است ؛ تمام سعی خودمان برای اینکه در نسخه کنسولی بتوانیم تعداد بیشتری نفر اضافه کنیم را تست کردیم ولی شاهد افت کیفیت در گرافیک و افت کیفیت در تخریب پذیری بازی بودیم که مجبور شدیم برای ارائه یک بازی خوب ، نقشه بازیها را نیز کوچک کنیم . شما گر جای ما بودید ؟ کدامیک را فدا میکردید" ؟ ( نقشه یا کیفیت بازی )

وی در ادامه نیز نیش خود را بار دیگر به بازی MW3 وارد نمود و افزود :
"شاید در برخی بازیها در بخش مولتی انها تعداد بازیکن بیشتری وجود داشته باشد ولی این به ان منظور نیست که انها هم بتوانند یک تجربه خوب را ارائه کنند ؛ و اگر ما در بازی BF3 در بخش مولتی بازی 64 نفر را اضافه میکردیم طرفداران بازی بسیار دلسرد میشدند .
وی در اخر در مورد کوچک بودن نقشه ها نیز اذعان کرد : کوچک بودن نقشه در بازی به ان منظور نیست که نصف ان را کات کرده باشیم ، اگر نقشه بازی BF3 را با Bad Company 2 مقایسه کنید میبینید زیاد هم این نقشها کوچک نیستند. "

http://aradmarket.ir/index.php?ref=65


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
نسخه ی PC عنوان Driver: San Francisco نیاز به اینترنت دارد
 

امروز شرکت یوبی سافت تایید کرد که برای بازی کردن نسخه ی PC عنوان Driver: San Francisco نیاز به یک ارتباط دائمی اینترنت است.
این مسئله در صفحه ی
Twitter feed  بازی به طور رسمی تایید شده است . در این صفحه گفته شده که برای بازی کردن Driver: San Francisco نیاز به اینترنت دائم است.


یکی از کارکنان شرکت یوبی سافت تایید کرده است که عنوان Driver: San Francisco به طور هم زمان برای PC,XBOX,PS3 عرضه خواهد شد یعنی در 1 سپتامبر ( مصادف با 10 شهریور )
این سیستم ( DRM ) کاربران PC را مجبور میکرد که برای بازی کردن ( حتی بخش تک نفره ) اتصال

دائمی به اینترنت داشته باشند و همچنین مشکلات زیادی داشت که باعث میشد گاهی اوقات از دسترس خارج شود و دیگر ادامه ی بازی مقدور نبود.
این سیستم برای اولین بار در بازیهای Assassins Creed II , Silent Hunter V به کار گرفته شد.

http://aradmarket.ir/index.php?ref=65


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
پیش فروش بازی Battlefield از بازی COD: Black Ops پیشی گرفت.
پیش فروش بازی Battlefield از بازی COD: Black Ops پیشی گرفت.
 
 


طبق تجزیه و تحلیل هایی که شرکت برزگ "Cowen & Company" ان را انجام داده است ، این شرکت در خبری اذعان کرد که بازی "Battlefield 3" شرکت "EA" ، یک سال پس از انتشارش چیزی بیش از 11 میلیون نسخه فروش خواهد کرد ( این رقم اول 8 میلیون نسخه تخمین زده شده بود)

و طبق خبری که سایت "gamesindustry" ان را منتشر کرده است، پیش فروش بازی "Battlefield 3" از رکوردار این بخش در سال پیش یعنی "Call of Duty: Black Ops" جلو افتاده است ؛ و این در حالی میباشد که چندی پیش نیز در خبرهای شاهد ان بودیم که بازی "Modern Warfare 3" نیز از در پیش فروشها از "Black Ops' پیشی

گرفته است ؛ حال باید دید این رقابت در فروش کلی به نفع کدام شرکت خواهد بود . همچنین EA دیروز اعلام کرد پیش فروش بازی Star" "Wars: The Old Republic را نیز اغاز کرده است .
شایان ذکر است بازی Black Ops توانست فروشی 20 میلیونی را در سطح جهان داشته باشد

http://aradmarket.ir/index.php?ref=65


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی، دانلود بهترین بازیها
تاریخ :
نویسنده : محمد
GameStop : خبری از نسل جدید کنسولهای "Xbox 720 و PS4" تا سال "2014" نیست
GameStop : خبری از نسل جدید کنسولهاینسل جدید کنسولهای 'Xbox 360 و PS3" چه زمانی خواهد بود ؟ کنسولهایی که در 6 سالگی خود به سر میبرند ، بسیار ضعیف و ناکارامد جلوه میکنند؛ و ان پتانسیل کافی برای ارائه یک بازی خوب به گیمرها را ندارند . حرف و حدیث های متعددی پیرامون امدن "PS4 و Xbox 720" به گوش میرسد ، یکی دیگر از این سخنها از سوی یکی از معتبر ترین سایتهای فروش بازی درامریکا یعنی "GameStop" امد . "این سایت در طی خبری اعلام نمود که پیش بینی میکند که تا سه سال اینده خبری از نسل جدید کنسولهای PS4 و Xbox 720 در بازار جهانی نشود" ،یعنی تا سال 2014 .

ابن سخنان در طی کنفرانسی که سایت "GameStop" با سرمایه گزاران خود در امریکا داشت، به صورت بیانه ای خوانده شد و در ادامه نیز این سخن که ، " مدیریت ، توقع امدن سخت افزارهای جدید را از سوی دو شرکت سونی و ماکروسافت تا سال 2014 را ندارد . ولی اگر نینتندو کنسول جدیدش یعنی Wii U را با موفقیت عرضه کند میتواند فشاری باشد بر دو شرکت سونی و ماکروسافت برای ارائه سخت افزارهای جدیدتر" .
"همچنین GameStop در اخر ابراز خرسندی خود از امدن کنسول دستی سونی یعنی PlayStation Vita بیان کرد و قیمت $249 ان را خوب و قابل دسترس برای گیمرها خواند" .


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
لیست عناوینی که Ubisoft در سال 2011 عرضه میکند .

شرکت بزرگ Ubisoft در طی خبری ، جدیدترین لیست بازیهایی که قرار است در سال 2011 روانه بازار کند را با ذکر تاریخ ان منتشر نمود .

نکته قابل توجه در مورد تاریخ عرضه بازیها این است ، که شرکت "Ubisoft" بیشتر کارهای خود را در ماهای "September و November" در نظر گرفته است ؛ و همه عناوین این شرکت در این ماها روانه بازار میشوند .

لیست ارائه شده شرکت را در زیر میبینید :

 • Call of Juarez: The Cartel (PC) – September 16
 • Child of Eden (PS3) – September 23
 • World Rally Championship 2011 (PC, PS3, 360) – October 7
 • Michael Jackson: The Experience 3D (3DS) – November 2011
 • Rabbids Alive & Kicking (Kinect) – November 2011
 • Puppies World 3D (3DS) – November 2011
 • Puzzler Mind Gym 3D (3DS) – November 2011
 • Zoo Resort 3D (3DS) – November 2011
 •  
 • دو بازی زیر نیز در تقویم سال 2012 شرکت میباشند .
 •  
 • Far Cry 3 (PC, PS3, 360) – Calendar 2012
 • Brothers in Arms Furious 4 (PC, PS3, 360) – Calendar 2012

موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
Aliens Colonial Marines پاسخی برای سوالات طرفداران
Aliens Colonial Marines پاسخی برای سوالات طرفداران

آقای Randy Pitchford رییس شرکت Gearbox که وظیفه ی ساخت عنوان Aliens Colonial Marines  را بر عهده دارد ، در مصاحبه با OXM اطلاعات جدید را از خط داستانی بازی فاش کرد و قول داد Colonial Marines علاوه بر اینکه به سوالات

هوادران قدیمی سری در مورد سرنوشت اشخاص و وقایع توضیح خواهد داد ، داستان را به نحوی روایت خواهد کرد که تازه واردان و کسانی نیز که به تازگی با این سری آشنا شده اند مشکلی از لحاظ درک ارتباط شخصیت ها ، پیشینه ی آن ها و وقایع

بزرگ گذشته نخواهند داشت ، علاوه بر این وی قول داده است خط داستانی بازی با طرح مسائل جدید و گره های تازه بسیار جذاب و تازه به نظر خواهد رسید .

 

همچنین Randy Pitchford گفته است احتمال دارد آن ها المان هایی را از سیر روایی آثار 20th Century Fox اقتباس کنند و در داستان بازی به کار گیرند ،  Pitchford همچنین خاطر نشان کرده است Aliens Colonial Marines  از روش

داستان سرایی و تعاملات و همچنین تم اصلی مجموعه ی تلویزیونی تحسین شده ی Battlestar Galactica نیز بهره خواهد برد تا تجربه ی جالبی را از لمس کردن داستان و برقراری ارتباط با آن را برای مخاطبین رقم بزند .

 

Aliens Colonial Marines در بهار سال آینده ی میلادی برای PC , XBOX 360 و PS3 عرضه خواهد شد ، همچنین در E3 تایید شد نسخه ای از این عنوان برای Wii U نیز عرضه خواهد شد که البته تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد . 

 


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
Crytek :Spencer واقعا عاشق کینکت شده است!
Crytek :Spencer واقعا عاشق کینکت شده است!

رئیس استودیوهای مایکروسافت آقای Phil Spencer از علاقه ی شدید Crytek به کینکت گفت و همکاری آن ها با هم را به یک ازدواج بی نقص تشبیه کرد.

Spencer گفت که در گذشته آن ها به دنبال این بودند تا استودیوی Crytek را جزو استودیوهای First Party خود کنند.او در گفتگویی با OXM UK چنین گفت:"من فکر می کنم آنچه که مهم است،کیفیت است و روابط ما با Crytek یک مثال کامل از این گونه روابط است.اولین باری که ما Cevat(رئیس استودیوی

Crytek) و تیمش را دیدیم،حدود هفت هشت سال پیش بود و در این مورد صحبت کردیم که چقدر برای ما ارزش داره که آن ها استودیوی First Party ما شوند.این فرآیند در مورد این است که چه چیزی برای شما مهم است و چه چیزی برای ما متفاوت!آن ها تازه ساخت Farcry را تمام کرده بودند و برای ساخت Crysis

 آماده می شدند.ما هم گفتیم،احتمالا در آینده شوتر نظامی به اندازه ی کافی خواهیم داشت،پس برید این کار را انجام دهید.بعد،آن ها با ایده هایی در مورد Ryse سراغ ما آمدند،و حالا هم واقعا عاشق کینکت شده اند و این برای ما یک پیوند کامل است."

در حال حاضر Ryse هیچ تاریخ عرضه ای ندارد،ولی انتظار می رود در همایش ماه آینده ی Gamescom در کشور آلمان،نمایش عظیمی داشته باشد.


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

Codemasters در حال کار بر روی یک عنوان Racing جدید
 

طبق لیست شغلی که Codemasters اخیرا بر روی صفحه ی Facebook خود گذاشته مشخص شد که شاخه ی بیرمنگام این استودیو در حال کار بر روی یک عنوان Racing جدید در کنار F1 2011 هست.

متاسفانه با توجه به توضیحاتی که در این لیست داده شده نمی توان حدس زد که این عنوان جدید چیست.Codemasters هم اکنون صاحب 3 عنوان Racing شامل Dirt,Grid و F1 است.با توجه به موفقیت نه چندان خوب Fuel که Codemasters ناشر آن بود و عرضه ی نسخه ای از بازی Dirt در ماه

 گذشته و با توجه به خبری مبنی بر احتمال عرضه ی Grid 2 در سال 2012,احتمال اینکه این عنوان ادامه ای بر عنوان خوش ساخت Grid باشد زیاد است.


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی، اخبار نسل بعد
تاریخ :
نویسنده : محمد

 

Infinite در هر سه نسخه یکسان خواهد بود

 
Shawn Robertson طراح ارشد بازی در مصاحبه‌ای با Ausgamer در مورد نسخه‌های مختلف این بازی گفته است: Bioshock Infinite در هیچ‌ کدام از نسخه‌ها برتری نسبت به دیگری نخواهد داشت، این بازی از قدرت هر سه پلت فرم به یک اندازه بهره می‌گیرد. او در ادامه میگوید: بازی روی هیچ  پلت فرم قرار
 
نیست بهتر از دیگری باشد. اگر به نسخه اول بایوشاک نگاه کنید هیچ تفاوتی بین نسخه‌های X360 و PC نمی‌بینید. ما در آن از طراحان مخصوص هر  پلت فرم استفاده کردیم و به طور یکسان از قدرت آن‌ها
 
استفاده شد. حال که قرار است بازی روی هر سه  پلت فرم PC، X360 و PS3 منتشر شود ما افراد مختلفی را مسئول بررسی نقاط ضعف و قوت هر  پلت فرم کرده‌ایم.

Bioshock Infinite تابستان 2012 منتشر خواهد شد.


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
DICE: بازی Battlefield 3 عالی است چون به کیفیت اهمیت میدهد
DICE: بازی Battlefield 3 عالی است چون به کیفیت اهمیت میدهد

شرکت DICE به سختی در حال ساخت بازی معروف خود یعنی Battlefield 3 می باشد .
بعد از نمایش بزرگی که این شرکت در همایش E3 داشت ، اطلاعات جدیدی نیز در مورد قسمت انلاین بازی نیز منتشر شد ؛ که برای پلتفرم PC تعداد نفراتی که میتوانند بازی کنند 64 نفر هستند و برای کنسولها 24 نفر ، و همین امر باعث ناراحتی برخی از کنسول داران شده است که مجبور به سوال کردن

از اقای "Daniel Matros" از شرکت دایس شدند . این طرفداران در صفحه توئیتر از وی پرسیدن : که چرا نسخه کنسوای BF3 به مانند دیگر بازیهای کنسولی 32 نفر نیست و فقط 24 نفر است !؟
در جواب نیز اقای Matros پاسخ داد : "ما به ساخت یک بازی با کیفیت عالی و یک تجربه بزرگ میاندیشیم ، و نه به تعداد نفرات" .
در دیگر سو سوالهای همچون بودن جت و وسیله نقلیه در بازی سوال شد که اقای Matros در این مورد نیز پاسخ داد : "نگران نباشید ، اطلاعات بیشتر را ارائه خواهیم داد و شما به زودی لذت بازی کردن جت های فوق العاده را خواهید داشت" . وی همچنین در ادامه افزود: به سختی بر روی این عنوان کار میکنیم تا یکی از بهترین بازیهای ساخته شده تا به کنون را ایجاد کنیم .


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
اطلاعات و تصاویر جدید از Max Payne 3
اطلاعات و تصاویر جدید از Max Payne 3 

بعد از دو سال شک و تردید و سکوت خبری در مورد Max Payne 3 نشریه ی معتبر EDGE در جدیدترین شماره خود تصاویر و اطلاعات جدیدی از این عنوان را منتشر کرد.

بنابر اطلاعات موجود اکثر استودیو های Rock star در ساخت این عنوان دخالت داشته اند ، داستان بازی هشت سال پس از وقایع بازی دوم اتفاق می افتد که مکس بنا به دلایلی مجبور به ترک نیویورک شده و به عنوان یک گارد خصوصی در سائوپولو مشغول به کار است .

یکی از مسایل بحث بر انگیز در طی دوسال اخیر چهره ی مکس بود که R* با تغییراتی سعی در جذب طرفداران داشته است ، بنابر اعلام سازندگان مکس در طول بازی و روند داستانی آن با تغییر در خصوصیات ظاهری همراه خواهد بود ، در برخی مراحل مکس را با سری تراشیده مشاهده خواهید کرد.

سیستم بسیار محبوب Bulletime نیز بازگشته و R* قول خلق صحنه های سینمایی و جذاب بی نظیری از این مکانیزم را داده است ، همچنین این مکانیسم با کشتن دشمنان شارژ خواهد شد.

اما بنابر اطلاعات موجود MP3 از بعد بصری عنوان بسیار سطح بالایی خواهد بود و از تکنولوژی بی نظیر انمیشن NaturalMotion Euphoria شرکت R* بهره خواهد برد ، همچنین فیزیک بازی برای خلق مبارزات پویا و جذاب در کنار یک AI بسیار پیشرفته باعث جذاب شدن روند بازی خواهد شد.

سیستم سنگر گیری پیشرفته ای نیز از سوی R* در بازی تعبیه شده است که با تریگر سمت چپ به سنگر رفته و با تریگر سمت راست شلیک می کنید.

اما خبر خوش برای هواداران بازگشت میان پرده های کمیک مانند و بی نظیر بازی در قالبی متحرک است ، همچنین James McCaffrey صداگذار مکس در عناوین قبلی این بار نیز این وظیف را بر عهده خواهد داشت .

همچنین تایید شده است برای اولین بار در این سری Max payne 3 دارای بخش online multiplayer نیز خواهد بود .

 
موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
نسخه 360 بازی Battlefield دارای یک ویژگی متفاوت؟!
نسخه 360 بازی Battlefield دارای یک ویژگی متفاوت؟!

از شرکت "DICE" اقای "Johan Andersson" در این روزها سرش با سوال و جوابهای مشغول است که در فرومهای خارجی و یا در صفحه توئیتر از وی پرسیده میشود .

در اخرین خبری اکه در یکی از صفحهات "Twitter" یکی از گیمرهای 360 در مورد بازی BF3 از وی پرسید : وی در این مورد پاسخ داد :

در حال حاظر توانستیم به یک راه حل ویژه ای که تا به حال در موردش صحبت نکرده ایم در قسمت روشنایی نسخه 360 دست یابیم  . و این واقعا عالی می باشد .

حال این راه حل ویژه ای که DICE در قسمت روشنایی بازی در نسخه 360 به ان دست یافته است فقط برای 360 میباشد یا خیر باید در خبرهای بعدی متوجه ان شد .

--------------------------------------
 
Bleszinski و ساخت یک IP جدید !
Cliff Bleszinski و ساخت یک IP جدید !

امروز سایت VG247 با خبری مبنی بر ( نقل قول فوری : Cliff Bleszinski و IP جدید ) بروز شد.
Cliff Bleszinski گفته است:
من مدتی است که به دنبال ساخت یک IP جدید هستم .زمانی که ما بازی Unreal Tournament به پایان رساندیم ، قصد ساخت یک بازی جدید را داشتیم.همین مسئله باعث به وجود امدن یک فرصت شده است.ما در حال حاضر ، بر روی پروژه ی Gears of War داریم کار میکنیم و ما همچنان منتظریم که ببینیم کار ها چگونه جلو میرود.
Cliff Bleszinski در ( 21 june ) مصاحبه ای با industrygamers در مراسم E3 داشته است که در ان مصاحبه گفت : این یک چیز واضحه است که بعد از ساخت بازی Gears of War نیاز به یک بازی جدیدتر است.
 


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
پوشش خبری مجله PSM3 از بازی Battlefield 3
پوشش خبری مجله PSM3 از بازی Battlefield 3

BATTLEFIELD 3 یک شوتر هوشمند:

-جنگ را ببرید: ما قصد داریم در این شماره از مجله PSM3 به شما اطلاعات زیادی از بخش حیرت آور چندنفره بازی Battlefield 3 بدهیم. همچنین بخشی از مصاحبه نیز در مورد پیروز میدان نبرد BF3 و MW3 کیست اختصاص داده ایم.

پوشش برنامه ها : آقای Patrick Bach مدیر تولید بازی در مورد نظرات سایرین نسبت به رقابت میان این دو بازی بزرگ (BF3 و MW3 ) اینگونه می گوید:

"همه یک رقابت میان ما را خواهانند. من هم این موضوع را می فهمم. اما مشکل این است که یک رقابت که در آن ادعا های زیادی وجود دارد باید در یک رشته باشند."

ما در استدیوی مجلل DICE واقع در استوکهلم برای یک مصاحبه اختصاصی در مورد این بازی هستیم ، اما او (پاتیرک)از این که کاندیدای رقابت با آنها MW3 است هیچ هراسی ندارد.

پاتریک در ادامه صحبت هایش اینگونه ادامه می دهد :" ما در بازی خود چیز های زیادی داریم که در بازی MW3 وجود ندارد. اینکه کدامیک برای انجام دادن انتخاب شود یک امر کاملاً شخصی است ، اما باید بگویم ما بازی ای را ساختیم که دوست داریم انجام بدیهیم ، بازی ای که عمیقاً می خواهد خواسته های شما را برآورده کند ، بازی ای که با شما هماهنگ است و این آن چیزیست که ما و طرفدارانمان به دنبالش هستیم."

کسانی که مرحله 'Tnak' بازی BF3 و 'Black Tuesday' از بازی MW3 رو دیدند می فهمند که منظور پاتریک چی هستش.  پاتریک اینطور ادامه می ده:"BF و MW واقعاً با هم رقابت دارند ، چون هر دوی آنها دارای تم و ژانر یکسانی هستند اما COD بیشتر جنبه آرکید داره و آدرنالین خونتون رو زیاد می کنه این در حالیه که BF یک بازی شوتر متفکرانه ، زیرکانه و هوشمندانست."

"COD ما رو ترغیب می کنه!" این چیزی بود که وقتی پاتریک می خواست سخنش رو آغاز کنه گفت. و به اون این مساله با رغبت بیشتری دنبال می شود.

این یک موضوع پشت پرده در PSM3 نیست که ما معتقدیم BF:BC2 یاد آور بهترین شوتر های آنلاین بود ، که در اون همه چیز از همکاری تیمی تا وسیله نقلیه در دسترس بود و در اون به دلیل تخریب پذیری خبری از کاور های امن COD نبود. حالا چرا ما این موضوع رو بیان کردیم؟

چون Battlefield 3 از بسیاری جهات شبیه همون بازی هستش. در این بازی فرول های موفق گذشته حفظ و بهبود داده شده و با کمک موتور -FROSTBITE 2- بازی بسیار حیرت انگیز تر از قبل شده اما باید بدونید که هسته اصلی همونی هست که در قبل هم وجود داشته.

-آخرین تانگو در پاریس:

قبل از مصاحبه ما با Bach و Lars Gustavsson ما کمی مود Rush رو در زمین (Dubbed Operation Metro ) که در پاریس رخ میده رو انجام دادیم. شما در این مود در نقش محاجمین یا مدافعین M-Com هستید و باد از اون دفاع یا نابودش کنید. بازی تا زمانی که تمام تیکت ها محاجمین یا تمام M-com ها تموم بشوند ادامه داره. این زمین از یک پارک عمومی زیبا با یک برکه زیبا و گل ها و پرچین های زیبا شروع میشه سپس به داخل تونل های مترو کشیده شده و پس از اون دوباره به خیابان ها باز میگرده. همه چیر بسیار آشنا و زیباست.

 

مطالب مفصل تر در ادامه مطلب.....


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی، اخبار نسل بعد
تاریخ :
نویسنده : محمد
استودیو "Darkworks"عنوان جدید خود یعنی "Black Death" را معرفی کرد.
استودیو

امروز استودیو "Darkworks" خالق بازیهای زیبایی چون "Cold Fear , Alone in the Dark , I Am Alive و Tom Clancy's Ghost Recon" در طی خبری IP جدید خود را با عنوان "Black Death" معرفی کردند . سبک بازی first-person survival horror میباشد که قرار است برای سه پلتفرم PC , 360 ,

 PS3 روانه بازار شود ، تاریخ عرضه بازی در حال حاظر نامشخص میباشد .
داستان بازی با پدیدار شدن یک مه شیمیایی در اسمان انگلستان شروع میشود و مردم را الوده و انها را موجوداتی خشن و عجیب تبدیل میکند، شما باید از این مه دوری کنید و راهی بیابید که این مه الوده را ازبین ببرید .

 
---------------------------------------------
 
Google وارد صنعت Game میشود!
Google وارد صنعت Game میشود!

اینطور که به نظر میرسد گوگول با زدن یک اگهی و جستجو در امریکا ،میخواهد وارد صنعت Game شود.
در این آگهی ذکر شده است که گوگل به دنبال یک مدیر محصولات است، تا روی چیزی که Games at Google نام دارد کار کند.و همچنین در این آگهی ذکر شده ما به دنبال یک مدیر محصولات که عاشق بازی و تکنیک در بازی

است نیاز داریم تا بتواند استراتژی شرکت گوگل را رهبری کند.شما استراتژی هایی را برای کشف بازی کن،مکانیک بازی و شناسایی بازیکن طراحی خواهید کرد و همچنین برای طراحی یک تجربه ی فوق لاده و ایجاد همکاری شما به طور کامل بر روی پلتفورم اجتماعی گوگل نیز تاثیر گذار خواهید بودو همچنین با یک مجموعه ی نوپا کار میکنید.
برنامه نویسان و یک تیم قوی گیمر ها که شما در اینده با انها کار میکنید.

 

موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
اولین تصاویر غیر رسمی از GTA V


امروز سایت shoptonews با استناد بر یک منبع نامعلوم تصاویری از نسخه جدید GTA منتشر کرده است که آنها در زیر میتوانید ببینید:لازم به ذکر است که سایت مربوطه صحت این تصاویر را تایید یا تکذیب نکرده
 
--------------------------------
 
 
آغاز ساخت Gran Turismo 6
رئیس استودیوی Polyphony Digital,کازونوری یامائوچیدر در مصاحبه اي گفت:ساخت GT5 به پايان رسيده ماه قبل مراحل پیش تولید Gran Turismo 6 را آغاز كرديم.

وقتی که گزارشگر سایت Autoweek از او درباره حضور ۱۹۶۹ Chevy Camero به عنوان برنده رویداد SEMA Gran Turismo در GT6 به جای GT5 پرسید ، Yamauchi پاسخ داد : ” بله “

او در پرسش دوباره به آغاز ساخت GT5 جواب مثبت داد آن را تاييد كرد.

وی افزود : ” این موضوعی نیست که بتوانیم به روشنی درباره آن صحبت کنیم . تنها ۲۰۰۰ روز جهت پیاده سازی ایده برای GT5 وقت گرفته شد و بسیار زود است تا درباره GT6 صحبت کنیم . “
 
----------------------------------
 
شایعاتی در مورد Call Of Duty : Modern Warfare 3


براساس گزارش های جدید از داستان بازی Modern Warfare3 ذکر شده که این بازی در مقایسه با بازی Modern Warfare های قبلی در مقیاسی بزرگ تر در 8 نوامبر عرضه خواهد شد.
از اونجا که قول داده اند این بزگتر از نسخه های جنگ مدرن قبلی باشد در این بازی کشور های بیشتری گنجانده شده اند که در داستان بازی نقش دارند.
و به ایجاد یک سناریو برای جنگ جهانی سوم نیز می پردازد.
این بازی از آخر داستان بازی Modern Warfare2 شروع خواهد شد.
همچنین گفته شده است که قهرمانان Modern Warfare های قبلی همچون Mac tavish و Price به این نسخه از بازی بر خواهند گشت.
این بازی نیز مانند BF3 تمرکز خود را بر روی تخریب اشیا و مناظر گذاشته است که جلوه های بصری در بازی تاثیر خود را بگذارد.


موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

l VGA 2010 تاریخ عرضه ی Uncharted 3 مشخص شد

http://assets.vg247.com/current//2010/12/uncharted-3-2.jpg

امشب در نمایشگاه همان تیزر آپگرید شده ی Unchared 3 به نمایش در آمد.در این تیزر،Nathan به نمایش در آمد که در حال طی کردن مسافتی در صحرا بود.اما مهم ترین نکته ی که در این تیزر وجود داشت،مشخص شدن تاریخ عرضه ی این بازی بود.در 1 نوامبر می توانید شاهد آغاز ماجرایی دیگر با  Nathan باشید
 
-----------------------------------------------------
 

VGA 2010 | تاریخ انتشار Resistance 3 مشخص شد

 • PS3


چند لحظه پیش تریلر Resistance 3 به نمایش در آمد و تنها اطلاعات تازه ای که در آن بود تاریخ انتشار بازی است. در تریلر بازی که در VGA پخش شد شاهد اسلحه های جدید و همچنین دمشنان جدید و متنوع بودیم که نوید یک شوتر جذاب دیگر را می دهد . بازی به طور انحصاری برای کنسولPS3 عرضه خواهد شد . 
 
تاریخ انتشار 6 سپتامبر برای این بازی در نظر گرفته شده است .
 
---------------------------------------------
 
 فورزا 4 معرفی شد
 ˚X360

 
http://www2.bazinama.com/img/files/yiqrf3oqiugotkcbk0rs.jpg
پس از ماه ها انتظا،چهارمین نسخه از سری Forza معرفی شد.با نمایش تیزری دراماتیک و کوتاه در VGA،تاریخ عرضه ی این عنوان نیز مشخص شد.همانند نسخه ی قبل،Forza 4 نیز در پاییز منتشر خواهد شد.جالب است بدانید که این عنوان همانی است که با نام Forza Kinect در E3 معرفی شده بود.در حال حاضر عنوان انحصاری Gran Turismo 5 روانه ی بازار شده است.

موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

برندگان نهایی VGA 2010 معرفی شدند

هشتمین مراسم سالانه VGA به پایان رسید و طی مراسمی 2 ساعته بهترین ها انتخاب و معرفی شدند .
برگزیدگان به شرح زیرند :Game of the Year:
Winner: Red Dead Redemption

Studio of the Year:
Winner: Bioware, Mass Effect 2

Character of the Year:
Winner: Srgt. Frank Woods, Call of Duty: Black Ops

Best Xbox 360 Game:
Winner: Mass Effect 2

Best PS3 Game:
Winner: God of War III

Best Wii Game:
Winner: Super Mario Galaxy 2

Best PC Game:
Winner: StarCraft II: Wings of Liberty

Best Handheld Game:
Winner: God of War: Ghost of Sparta

Best Shooter:
Winner: Call of Duty: Black Ops

Best Action Adventure Game:
Winner: Assassin's Creed: Brotherhood

Best RPG:
Winner: Mass Effect 2

Best Multi-player:
Winner: Halo: Reach

Best Individual Sports Game:
Winner: Tiger Woods PGA Tour 11

Best Team Sports Game:
Winner: NBA 2K11

Best Driving Game:
Winner: Need for Speed: Hot Pursuit

Best Music Game:
Winner: Rock Band 3

Best Soundtrack:
Winner: DJ Hero 2

Best Song in a Game:
Winner: "Far Away" by José González, Red Dead Redemption

Best Original Score:
Winner: Red Dead Redemption

Best Graphics:
Winner: God of War III

Best Adapted Video Game:
Winner: Scott Pilgrim vs. the World: The Game

Best Performance by a Human Male:
Winner: Neil Patrick Harris as Peter Parker/Amazing Spider-Man, Spider-Man: Shattered Dimensions

Best Performance by a Human Female:
Winner: Tricia Helfer as Sarah Kerrigan, StarCraft II: Wings of Liberty

Best Downloadable Game:
Winner: Costume Quest

Best DLC:
Winner: Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Best Independent Game:
Winner: Limbo

Most Anticipated Game:
Winner: Portal 2

موضوعات مرتبط: بهترین بازیهای Xbox360، بهترین بازی های Ps3، نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
نام واقعی Natal مشخص شد
 
نام واقعی Natal مشخص شد

دیشب کنفرانس خصوصی مایکروسافت برگذار شد و طی آن نام و چهره واقعی این دستگاه مشخص شد. نام واقعی آن Kinect است و قیمتی حدود 120$ خواهد داشت. البته شایعاتی مبنی بر عرضه دو مدل از این دستگاه به گوش می رسد که مدل دوم قیمتی در حدود 189$ خواهد داشت. اگر قبلا به یاد داشته باشید مایکرو اعلام کرد برای کمتر کردن هزینه و قیمت Kinect یکی از پردازشگر ها را به عهده خود کنسول خواهد گذاشت. با این تفاسیر وجود دو مدل شاید کمی معقولانه به نظر بیاید.باید صبر کرد و دید.

---------------------------------------------
نمایش Valve در E3 بطور کلی کنسل شد!
نمایش Valve در E3 بطور کلی کنسل شد!
این چند روز شایعاتی زیادی از سورپرایز Valve در E3 منتشر شد و همه منتظر بودند تا شاید بالاخره خبری از بازی Half Life بشنوند. به نظر می‌رسد که باید امید خود را کاملا قطع کنید. Valve اعلام کرد که نمایش آن‌ها در روز دوشنبه بطور کامل کنسل شده و از هواداران خواست که منتظر آن‌ها نباشند.
--------------------------------------------------------
 

نمایش Gran Turismo 5 و اعلام تاریخ انتشار آن


g5Gran Turismo 5 را می‌توان به نحوی بزرگترین بازی حاضر در کنفرانس E3 شرکت سونی دانست. حتماً شما هم با ما موافق هستید که میلیون‌ها طرفدار سری GT منتظر انتشار اطلاعات کامل و از همه مهم‌تر تاریخ انتشار این بازی هستند. بعد از گذشت چندین سال از شروع ساخت این بازی بالاخره شرکت سونی این قول را به همگان داد که این بازی در کنفرانس و غرفه E3 سونی حضور پررنگ داشته باشد تا طرفداران بازی را راضی نگه دارد. بازی که با وجود بیش از 1000 نوع ماشین و جاده‌های مختلف به علاوه گرافیک و فیزیک بی نظیر و بسیاری امکانات دیگر به راحتی می‌تواند به کامل‌ترین بازی شبیه ساز رانندگی تبدیل شود و در رده بازی‌های بزرگ تاریخ قرار گیرد. شاید بتوان یکی از دلایل طولانی شدن ساخت بازی را وسواس بالای خالق GT و کمال‌گرایی او در ساخت GT5 نامید. به هر صورت بی صبرانه منتظریم تا Kazunori Yamauchi در کنفرانس شرکت سونی روی سن بیاید و اطلاعات تکمیلی و تاریخ عرضه بازی را اعلام کند و بمب بزرگ خبری سونی سرانجام منفجر شود. موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
طبق آخرین خبری/شایعه ای که از نمایشگاه E3 2010 داریم ، امسال قرار است اتفاق های بزرگی رخ دهد.

قبل از هر چیز نگاهی به لیست زیر می اندازیم:


آیا لیست واقعیست ؟ ؟ !

واقعا لیست جالب و در عین حال عجیبی است. اگر واقعیت داشته باشد امسال در E3 از 13 تا 17 ماه June حتما شاهد آنونس های بزرگی خواهیم بود.

دیوید جفی قبل از انتشار این لیست در Twitter خود گفت :"خوب ، من 100% به شما اطمینان می دهم این شایعات حقیقت ندارد. اگر بازی من در E3 باشد ، من هم در آنجا خواهم بود. علاوه بر این ، من آن بازی را نخواهم ساخت."

عناوینی چون Forza Motorsport 4 و James Bond Game برای X360 عناوین عجیبی هستند. البته عنوان جدید James Bond ممکن است به Golden Eye مرتبط باشد.
اما چیزی که این لیست را بیش از همه غیر قابل باور می کند ، وجود عناوینی چون Mass Effect 3 برای PS3 یا ساخت Fahrenheit 2 است.

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
 
نمرات آخرین شماره مجله Games TM .در آخرین مجله منتشر شده Games TM, نقد و بررسی بازی های محبوبی از قبیل Conviction, Red Steel 2, C&C: Tiberian Twilight و Super SF IV به چشم میخورند. همچنین بخش World Exclusive این شماره به Super Mario Galaxy 2 اختصاص داده شده است. پیش نمایش Crysis 2 نیز در این شماره وجود دارد.

نمرات بدین ترتیب هستند :

Splinter Cell Conviction - 8
Monster Hunter Tri - 8
Metro 2033 - 7
Zangeki No Reginleiv - 8
Greed Corp - 7
Red Steel 2 - 6
Super Street Fighter IV - 9
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - 6
Pokémon Heart Gold/Soul Silver - 9
Resonance of Fate - 7
Supreme Commander 2 - 7
Calling - 4
Dragon Age: Origins - Awakening - 8
Mega Man 10 - 8
Chime - 7
Shiren The Wanderer - 7

نمرات بخش آنلاین بازی ها :

Battlefield: Bad Company 2 - 9
Bioshock 2 - 6

-----------------------------------------------

نمرات آخرین شماره مجله Game Informer .در نسخه ماه می مجله Game Informer، نقد و بررسی عنوان های مشهوری از قبیل SC: Conviction و Super Street Figher IV به چشم میخورند. لازم به ذکر است که نمرات اعطا شده به بازی ها از طرف این مجله، نزد بازیکنان اعتبار بالایی دارند.

نمرات بدین ترتیب هستند :

 • Metro 2033: 9/10
 • Super Street Fighter IV: 9/10
 • Resonance of Fate: 6.75/10
 • Yakuza 3: 6.5/10
 • Splinter Cell Conviction: 9/10
 • Red Steel 2: 8/10
 • Cave Story: 8.75/10
 • 3D Dot Game Heroes: 8.5/10
 • Command & Conquer 4: 7.75/10
 • The Settlers 7: 8.5/10
 • Pokemon HeartGold/SoulSilver: 8.5/10
 • Picross 3D: 9/10
 • WarioWare D.I.Y.: 8.5/10
 • Infinite Space: 8/10

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

 

باسلام .. اخبار نمایشگاه gdc 2010 

احتمال عرضه ی Fable III بر روی PC

در طی صحبت هایی که در GDC در مورد Fable III صورت گرفته شد فردی از Peter Molyneux پرسید "این فرانچیز ایا می تواند با Fable III بر روی PC عرضه شود؟"
Peter Molyneux در جواب گفت"من نمی توانم پاسخ مستقیم و درستی برای دیدم این عنوان بر روی PC بدهم اما خودم شخصا" می خواهم این کار انجام شود.
وی در ادامه افزوذ"من دوست دارم این فرانچایز را بر روی Pc ببینم و فکر می کنم این کار می تواند یک تجربه ی جالب را به همراه داشته باشد."

----------------------------------

Final Fantasy XIII و فروش 5 میلون نسخه


Square Enix اعلام کرد که بازی Final Fantasy XIII 5 میلیون نسخه فروخته است.که 3 میلیون از ان در امریکا و اروپا و 2 میلیون دیگر نیز زمان عرضه ی بازی در ژاپن و در دسامبر سال قبل عرضه شده.
این سری از زمان عرضه ی خود تا به حال یعنی حدود 20.5 سال پیش تا الان 96 میلیون فروش داشته.

------------------------------

عرضه ی Gran Turismo 5 در سال جاری

یه خبر خوب.در GDC که در San Francisco برگزار شد SCEA اعلام کرد که بازی GT5 چند سال است که هی با تاخیر روبرو میشود ولی مطمینا" در سال جاری عرضه خواهد شد.
GT5 قرار بود در 9 مارچ در ژاپن عرضه شود ولی برای تولید بیشتر به تعویق افتاد

 


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
 


کمپانی های مطرح بازیسازی Square Enix و Eidos طی بیانیه ای که امروز مشخص کردند، به پایان رساندن سازماندهی و نظم بخشیدن به زیر ساخت های این دو شرکت را رسماً مورد تایید قرار دادند، این دو کمپانی از این پس با نام Square Enix Europe به فعالیت خود ادامه خواهند داد !

مدیر عامل انتخاب شده بخش کمپانی Square Enix Europe جناب Phil Rogers در این مورد چنین اظهار نظر میکنند که: "ما امروز به موفقیت بسیار بزرگی بر پایه گسترش و پیرامون اهدافی که قبلاً در ماه جولای سال جاری مشخص و اعلام کرده بودیم نائل شدیم، و از این بابت باعث افتخاره برای ما تا یکی از بهترین و با راندمانترین کمپانی های مرتبط به ساخت و توسعه بازی های ویدئویی را افتتاح کنیم"

Phil Rogers: "لیست محصولات و عناوین کمپانی Square Enix Europe دارای عنوان های بسیار متفاوتیست که نشان از بازی های منحصر به فرد و استثنایی این شرکت میدهد"!

به دنبال اعلام این بیانه و تاسیس کمپانی SEE تمامی فعالیت و پروژه های مربوط به شرکت Eidos در شهر ویمبلدون کشور انگلستان به حالت تعلیق درآمده، همچنین تمامی کارمندان مشغول به کار در این شرکت از این پس زیر دست و تحت نظر کمپانی Square Enix Europe در سه کشور آلمان، فرانسه و انگلستان کار پروژه های جدید را آغاز خواهند کرد.
متذکر بشم که کمپانی بزرگ Square Enix Europe بر تمامی استدیو های Beautiful Game Studios, Crystal Dynamics, Eidos Montreal, IO Interactive, and Square Enix London مدیریت و نظارت خواهد داشت.

------------------------------------------------


تهیه کننده استدیو Quantic Dream سازنده عنوان Heavy Rain جناب Guillaume de Fondaumiere طی مصاحبه ای که با MTV داشتند بیان کردند که: "با سکانس تروریستی و آدم کشی مربوط به عنوان Modern Warfare 2 نباید متفاوت با سکانس یک فیلم واقعی برخورد کرد"!

Guillaume de Fondaumiere: برداشت و نوع چینش فکری من از این مساله بسیار راحت و ساده میباشد،به عنوان مثال بنده هیچگونه مشخصه و دلیلی رو مبنی بر تفاوت سکانسهای مربوط به بازی ها با فیلم های واقعی نمیبینم، من بر این باورم که باید این فضا به بازیسازان داده شود که نظرات و ایده های خود را همانگونه گه در نظر دارند در عنوان و بازی مورد نظر خود پیاده سازی کنند.
فکر کنم کارکنان استدیو Infinty Ward از نمایش چنین سکانسی حتماً نکته و مساله مهمی را در سر داشته اند"!

"خطر واقعی برای من زمانی به وجود خواهد آمد که یک صحنه و سکانس مربوط به بازی حذف شود، من میتوان یک فیلم را بگیرم و هرچقدر که میخوام آنرا ویرایش و صحنه هایی از آن را حذف کنم در این صورت شاهد این خواهیم بود که از ارزش آن تا چه حد کاسته و آن فیلم بی ارزش خواهد شد، به نظر بنده این مساله عیناً در مورد بازی های کامپیوتری نیز صادق است"!


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
کپکام دیروز در توکيو با دست پر آمده بود و يک دموی قابل بازی از dead rising 2 به همراه داشت که شامل دو بخش تک و چند نفره آن بود. تعدادی تصویر بدون سانسور نيز از اين نمايش به پروفايل بازی اضافه شده که ديدنشان را به هيچ کسی توصيه نمی‌کنيم!

چندين سال پس از تهاجم زامبی‌ها در شماره اول، ويروسی که از Santa Cabeza سرچشمه گرفته، در سرتاسر ايالات متحده پخش شده. محل بازی در شهر ساختگی فورچون است که از لاس وگاس الهام گرفته شده. "چاک گرين" قهرمان ملی سابق موتور سواری، به نوعی در مرکز شهر فورچون گرفتار زامبی‌ها شده. يک اکشن سرگرم کننده که در آن با انبوهی از زامبی‌ها دست و پنجه نرم می‌کنيد.

شخصی به نام تيرون کينگ، نمايش تلويزيونی را با نام "ترور واقعيت است" راه انداخته که مانند نبرد گلادياتورها، اما به شيوه Dead Risingی در آن شرکت کرده و با پيروزی پول دريافت می‌کنيد. در اين مسابقات، مردم عادی در ميدانی پر از زامبی بايد از هر چيزی که گيرشان می‌آيد استفاده کنند تا بر اين موجودات غلبه کرده و زنده بمانند.

در Dead Rising 2 می‌توان اين نوع رقابت‌ها را به صورت چند نفره آنلاين تا سقف 4 نفر بازی کرد. می‌توان داخل توپ‌های همستر قرار گرفت و زامبی‌ها را دسته جمعی از صحنه روزگار محو کرد. يا سوار بر موتوری که اره برقی دو سر به آن متصل شده همه را تکه و پاره کرد. حتی کلاه گوزن هم سلاحيست که از سر کردنش لذت خواهيد برد چون هيچ جنبنده‌ای جلودارتان نخواهد بود. ويلچری که در تصوير بالا مشاهده می‌کنيد هم نيازی به توضيح ندارد!

با اضافه شدن حالت چند نفره، شور و هيجان بازی هم چند برابر خواهد شد، زيرا گيمر هميشه در تلاش برای کسب امتياز بيشتر و شکست دادن رقيبان است. استوديوی Blue Castle Games با همکاری برو بچه‌های کپکام شماره دوم بازی را برای PS3 ،PC و X360 تهيه و توليد می‌کنند تا در سال 2010 اين "شبيه سازی زامبی کشی" را تقديم هوادارانش کنند.

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
مايکروسافت بهترين دست آورد اخير خود يعنی ناتال را در نمايشگاه بازی توکيو به شرقی‌ها نشان داد و حسابی با استفاده از بازيسازان ژاپنی برای محصول خود بازار گرمی کرد. از هيدئو کوجيما که آن را تحولی مانند تبديل بازی‌ها از 2 به 3 بعدی دانسته گرفته تا Keiji Inafune(پدر مگا من) از کپکام، Toshihiro Nagoshi از سگا و تعدادی ديگر از سازندگان نامدار ژاپنی.


همچنين شرکت‌های بزرگ زير با مايکروسافت اعلام همکاری کرده‌اند تا بازی‌هایی هماهنگ با اين سيستم حسگر حرکتی بسازند. احتمالاً تعدادی نيز فعاليت خود را آغاز کرده و بی سر و صدا مشغول ساخت بازی‌های خلاقانه و اعجاب انگيزی برای ناتال هستند.

شرکت‌هایی که برای ناتال، بازی تهيه و توليد خواهند کرد:
 • اکتيويژن بليزارد
 • کپکام
 • ديسنی
 • الکترونيک آرتز
 • کونامی
 • نامکو
 • سگا
 • اسکوئر انيکس
 • يوبی‌سافت
 • ام تی وی

Don Mattrick، نايب رئيس ارشد بخش سرگرمی‌های تعاملی مايکروسافت دراينباره می‌گويد: "پروژه ناتال به سازندگان و نويسندگان(داستان) صنعت بازی، آزادی عمل برای روياپردازی تجربه‌های تازه و بازگو کردن داستان‌هایی که پيش از اين ممکن نبوده را می‌دهد."

پروژه ناتال(Project Natal) دستگاه جانبی برای کنسول Xbox 360 است که بازی‌کننده را از کنترلر بی‌نياز می‌کند و برای اولين بار در نمايشگاه E3 امسال معرفی شد. دوربين حسگر پروژه ناتال می‌تواند کوچکترين حرکات بدن را تشخيص دهد که در نتيجه می‌توان بازی‌ها را بدون استفاده از کنترلر، انجام داد. همچنين توانایی برقراری ارتباط با برنامه‌ها و بازی‌ها با صوت نيز امکان پذير است.

در آينده نزديک به اين سيستم و کاربردهايش بيشتر خواهم پرداخت و پس از رونمایی اولين بازی‌های سازگار با ناتال، آن‌ها را معرفی خواهم کرد.

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
درود !!

بلاخره اولین شاتها از نسخه کامل شده SFIV ملقب به Super Street Fighter IV در نمایشگاه توکیو گیم شو۰۹ منتشر شد فیچر های اصلی SSFIV

10 کرکتر جدید : 8 کرکتر از عنوان های قبلی SF و 2 کرکتر اریجینال SSFIV
# From Street Fighter 2: Dee Jay and T. Hawk.
# From Street Fighter 3: Dudley, Ibuki and Makoto.
# From Street Fighter Alpha: Adon, Cody and Guy
New Characters * Hakan - An Arabic grappler obsessed with oil.
* Juri - Evil Asian girl fighter working for Seth
-----
همه کرکتر های دارای 2 اولترا کمبو خواهند بود هردو اونا بطور همزمان در دسترس هستند . بجز Gen که بخاطر داشتن 2 سبک مبارزه متفاوت 4 تا اولترا داره !
گفته شده که بعضی از این ها Air Ultra هستند یعنی باید موقع پریدن زده بشن .
-----
داستان بازی یک سال بعد از ماجرا های SFIV اتفاق می افته !
-----
به Guile یه Special Move جدید اضافه شده تا از حالت کلاسیک و نسبت به بقیه کرکتر ها ناقصش میشه گفت در بیاد.
کرکتر ها بالانس بهتری میشن و قراره Sagat م یکم ضعیف بشه و چند تا کارکتر قدرتشون تقویت بشه.

این تغییرات عظیم که واقعا هم خفنه رو بعضی ها میگفتن شایعه ست و این حرفا اما با عکس های leak شده ای که پیدا شده مثل اینکه میشه یقین پیدا کرد که کل خبر درسته.

مثلا این عکس Juri در حال مبارزه با Bison ه بابا


 


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

با سلام خدمت تمامیه بازی دوستان عزیز نمایشگاه بازی توکیو گیم شوئ شروع شده امیدوارم بتونم

اخبار جدید نمایشگاه را در اختیار خوانندگان عزیز برسونم پس منتظر اخبار جدید باشید تا بعد

خدانگهدار............game spot tgs 2009


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمداز زماني كه Heavy Rain به نمايش در آمده بسياري منتظر اين بازي هستند تا ببينند مه David Cage چه كرده و به قول خود چه سنت شكني در صنعت بازي به وجود آورده .اين بازي كه به قول خود Cage بيشتر به جنبه ي هنر ديده مي شود در يك حركت عجيب در كنفرانس سوني وجود نداشت و خود نمايشي جداگانه داشته كه صد البته بسيار زيبا بود.

بار ديگر Cage مرحله "Mad Jack." را اجرا كرد ولي باتوجه به Dynamic بودن بازي شما شاهد حالت ديگري از اين مرحله بوديد كه با نمايش هاي قبلي تفاوت بسياري داشت.

حركت اصلي در گيم پلي اين بازي روايت داستان است كه با يك سري وقايع درگير كننده پيگيري مي شود.
بار ديگر Madison دوست داشتني پس از E3 سال پيش كه در يك Techdemo نشان داده شد بازگشته ولي اين بار در يكي از مراحل اصلي بازي.Cage قبل از نشان دادن بازي يك پيشينه كوتاه در مورد شخصيت Madison و روايتي اندك از داستان قبل از اين مرحله روايت كرد كه ما با يك نمايش گنگ رو به رو نباشيم.

Madison دچار رنج عصبي است و سختي هاي زيادي كشيده و همچنين مشكل خواب دارد او به دلايلي فقط مي تواند در Motel ها بخوابد !.همچنين او يك جورناليست و عكاس است كه با اين علايق او كمك بسزايي در كار او بخصوص پرونده Origami Killer دارد.

مانند هميشه Cage داستان را روايت مي كرد و Guillaume de Fondaumiere كاراكتر را كنترل مي كرد.كنترل Madison بسيار راحت بود و بدن لاغر او بسيار نرم حركت ميكرد.موهاي كوتاه او بسيار برازنده او است و چشمان قهوه اي او بسيار زيبا است و پوست نرم و قشنگ او چهره اي واقعي براي او ساخته.

بازي اين بار در يك كلوب شبانه اتفاق مي افتد رقص نورهاي ديوانه كننده و موسيقي تكنو جو خاصي به اين كلوب داده بود.
مديسون خيلي با دقت و احتياط وارد كلوب مي شود و خيلي مواظب جمعيت حاظر در آنجا است او به سمت بار موجود در طرف ديگر كلوب ميرود.كيج در ادامه مي گويد اين محيط كلوب بسيار شبيه محيط Madjack است مخروبه و از شكل افتاده.
هدف در اين مرحله پيدا كردن Paco Mendes صاحب اين كلوب است و بازجويي كردن از او كه اطلاعات زيادي در مورد يك پرونده خطر ناك دارد.بعد از اين كه Paco را مديسون در بخش VIP كلوب پيدا كرد سعي كرد در اطراف كلوب چرخي بزند و مشغول فكر كردن در اين مورد شد كه چطور توجه او را جلب كند. در اين جا هنر كيج باز به نمايش در آمد و صحنه به دو تيكه تقسيم شد. در قسمتي از اين تكه ها ما Paco را مشاهده مي كينم كه مشغول ديد زدن دختري مو بور در قسمت raised platform است. Paco در گوش Bodygaurd خود پچ پچي مي كند و گارد او به سمت دختر حركت مي كند تا او را براي Paco بياورد و اينجاست كه فكري به ذهن Madison ميرسد.

مديسون به سمت پلتفرم حركت ميكند و اينجا است كه مرحله رقص آغاز مي شود .با فشار دادن دكمه L1 حركت رو به بالاي سر را مشاهده مي كنيم با زدن دكمه X مديسون باز ميله ي پلتفرم بالا مي رود و مي رقصد . اين قسمت بسيار شبيه بازيهاي ريتميك شده در طول اين قسمت دكمه هاي زيادي ميايند و مشا بايد با زدن آنها در زمان مناسب برقصيد.
مديسون همچنان در حال رقص است و متوجه مي شود كه Paco هيچ ابراز علاقه اي به او نمي كند . مديسون مي فهمد كه بايد كمي س...ك...س...ي تر باشد .به همين جهت او به سمت اتقاق استراحت زنها مي رود و مقابل آينه مي ايستد . در اينجا 5 اختيار عمل در قسمت بالا تنه است شما مي توانيد رژ لب و خط لب استفاده كنيد او همچنين قسمت پاهاي خود را خيلي ... تر مي كند و حالا او ظاهري كاملا هرزه مانند دارد.

پس از اينكه مديسون از كار خود راضي شد دوباره به سمت پلتفرم حركت مي كند تا رقص خود را آغاز كند . حالا ديگر Paco توجهش به مديسون جلب مي شود و مي خواهد كه با او در فضايي خصوصي تنها باشد.
وقتي مديسون و Paco به اتاقي ميروند موزيكي آرام پخش مي شود و ما واقعا مي اونيم بگوييم كه بايك فيلم س...ك...س...ي طرف هستيم.
مديسون در ادامه با لباسي بدشكل براي Paco ميرقصد و توجه او را جلب مي كند و سپس با يك وسيله بر سر او مي كوبد و Paco بي هوش مي شود.

 
وقتي Paco از خواب بلند مي شود متوجه مي شود كه به صندلي بسته شده و مديسون با اسلحه اي رو به روي او ايستاده.

Paco در ابتدا اصلا به نظر نگران نمي آيد زيرا فكر مي كند مديسون شليك نمي كند .با استفاده از SixAxis شما مي توانيد سيلي هاي مكرري به Paco بزنيد.در اين زمان گارد Paco به در ضربه اي ميزند و سوال مي پرسد آيا همه چيز خوب است. مديسون اسلحه را محكم به پيشناني Paco ميفشارد و او را مجبور مي كند كه بگويد همه چيز خوب است.
حال مديسون با استفاده از دستگاه شوك به او شوك وارد مي كند و همچنين بيضه هاي او را ميفشارد و از او بازجويي مي كند. پس از اينكه مديسون چيزي كه مي خواست به دست آورد محل را ترك مي كند.

دمو در اينجا به سرعت تمام شد ولي همين مقدار هم فوق العاده بود .در اين مرحله ما شاهد صحنه هاي quick time events نبوديم ولي چيز مهم اين است كه شما اين مرحله را هرجور كه ميخواهيد انجام ميدهيد و تمام كارهارا خودتان مي كنيد حتي رژ لب ماليدن را.

2 كاراكتر قابل بازي ديگر هم وجود دارد كه هيچ چيزي از آنها نشان داده نشد. و قرار است اين اتفاق در Tokyo Game Show امسال اتفاق بيفتد.

چيزي كه از بازي به نمايش در آمده بود تنها 75% كار ساخت آن تمام شده بود وCage اشاره كرد كه مكانهاي زياد ديگري هم در بازي خواهد بود.

اين بازي در سال 2010 بطور انحصاري قرار است براي PS3 عرضه شود.

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
اگر به یاد داشته باشید Sam Fisher اخرین بار در سال 2007 بود که خود را نشان داد و بعد از ان مانند یک ستاره دوباره در تاریکی فرو رفت . بعد از این ماجرا بود که تیم مستقر در Ubisoft اعلام کرد که میخواهد روند اصلی بازی را به کلی تغییر دهد و به عبارتی بازی را دوباره از نو معرفی کند !
خیلی ها پس از چیزی که Ubisoft اعلام کرد از بازی ناامید شدند و از همان زمان ان را یک بازی شکست خورده میدانستند . اما ایا واقعا اینگونه شد ؟!

خب خوشبختانه سرانجام E3 که همه منتظر ان بودیم فرا رسید و این بازی نیز در ان حضور داشت و توانست عقیده مردم نسبت به خود را به طور کلی عوض کند .
پس از اتفاقاتی که برای سم در نسخه Double Agent پش امد او به صورت کاملا حرفه ای ناپدید شد . دو سال بعد سم سرانجام خود را نشان داد و به دنبال راننده مستی که دختر او یعنیSarah Fisher را کشت رفت اما قضیعه به این سادگی ها نبود . در همین حین بود که سم به اطلاعات عجیبی دست پیدا میکند و به همین دلیل او به هدف و سمتُ سوی دیگری سوق پیدا میکند . تمامی این اطلاعات در عاقبت تنها یه یک چیز اشاره میکرد و ان واشنگتن بود . جایی که سم میتوانست سرانجام سرنخی از توطئه ای که پشت قتل دختر او بود را پیدا کند . بنابراین سم خود را بار دیگر اماده یک مامورت جدید و البته خطرناک میکند . ماموریتی که این بار با ماموریت های قبلیش به کلی تفاوت دارد !

اما مشکل بزرگی که بر سر راه سم قرار دارد این است که این ماجرا کاملا شخصی تلقی میشود بنابراین بر خلاف گذشته بدون هیچ گونه سلاح و لباس مخصوص پا به این ماجرا میگذارد . از این رو یا باید با جستجو سلاح و وسایل مورد نیاز خود را پیدا کند و یا از سلاح دشمنانی که از بین میبرد کمک بگیرد .
دلیل کوله پشتی که سم در این نسخه ان را همراه خود دارد نیز همین است .

لازم به ذکر هست که Snake Cam معروف سم نیز در این نسخه دیگر وجود ندارد و جای خود را به وسایل دیگر داده است .
به طور مثل شما در این نسخه برای اینکه وضعیت انطرف درب را بررسی کنید از یک تیکه شیشه استفاده میکنید . به این صورت که شیشه را پایین درب به صورت مایل قرار داره و انطرف را مشاهده میکنید !
عنصر جدیدی که به بخش گیم پلی بازی افزوده شده است " Mark & Execute " است .
این حالت به شما این اجازه را میدهد که وضعیت هدف خود را قبل از اینکه وارد درگیری شوید شناسایی کنید . بدین صورت که شما میتوانید ابتدا روی دشمنان خود و یا حتی بر روی یک چراغ هدف گذاری کنید و سپس وارد ان اتاق شوید و به انها به صورت اتوماتیک شلیک کنید .

دیگر ویژگی که به این بازی اضافه شده است " Last Known Position " میباشد .
در مواقعی که دشمن قدرت دید خوبی دارد و شما را شناسایی میکند سریعا یک نشانه از Sam که مانند روح خود میماند به محیط اضافه میشود و در جایی قرار میگیرد که دشمن اخرین بار در این مکان شما را مشاهده کرده است .
از این رو شما میتوانید از این ویژگی به عنوان یک راه حل برای فرار از ان موقعیت کمک بگیرید در غیر این صورت دشمن از محل اختفا شما اگاه شده و دست به حمله ناگهانی میزند .

شاید مفهوم انتقام گرفتن در ابتدا ساده به نظر برسد اما وقتی که خوب فکر میکنیم میبنیم که اطلاعات گرفتن در بازی از اشخاص و شکنجه دادن انها برای پیدا کردن سوالی که چه کسی دختر سم را در حقیقت کشته است باعث غرور در بازیکن میشود !
در بازی حتی شما برای شکنجه دادن یک نفر و اطلاعات گرفتن از او راه های مختلفی در پیش دارید . بستگی به شما دارد که از کدام راه وارد عمل شوید و البته توقع نداشته باشید که همه ان راه ها سرانجام به یک پاسخ کلی برسند .
شما میتوانید گلوی دشمن خود را بگیرید و با شکنجه دادن او اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید . به هر حال به شما بستگی دارد که سم با انها درگیری فیزیکی پیدا کند یا انها را یکراس خلاص کند !

نکته ی جالبی که در بازی گنجانده شده است این است که در طول بازی گاهی اوقات صحنه هایی از گذشته و دختر سم نیز نمایش داده میشود و یا وقتی شما از دشمن خود دارید مانند چه کسی دختر من را کشته است اطلاعات کسب میکنید جواب ان طرف به صورت فیلم در همان محیط نمایش داده میشود !
گیم پلی بازی مانند نسخه های گذشته به دو روش اصلی خود همچنان پایبند است :

شما میتوانید به صورت کاملا مخفی بازی را پیش ببرید که خب هم لذت این بازی به همین کار هست و هم اینکه کار خود را در حقیقت راحت تر میکنید . با توجه با ماهیت این بازی تاریکی مهمترین چیزی هست که بازیباز در طول بازی به ان فکر میکند . شما میتوانید در بازی به صورت مخفیانه پیشروی کنید که در این صورت تاریکی برای شما بسیار مهم جلوه میکند .
توجه داشته باشید که شما مثل گذشته دارای وسایل و اسلحه های پیشرفته نیستید بنابراین پیشنهاد ما نیز این هست که بازی را به صورت Stealth پیش ببرید .

از طرف دیگر شما میتوانید بازی را به دور از مخفی کاری ادامه دهید و یک جنگ حسابی به راه بیندازید . در Conviction وقتی که لو میروید همه چیز برای شما به خطر میفتد و کار را به شدت برای شما سخت میکند . همچنین اگر وضعیت خود را پایدار نگه دارید و در تاریکی حرکت کنید میتوانید به هدف خود راحت تر برسید .
به هر حال همه چیز بستگی به شما دارد که کدام را انتخاب کنید .

برای از بین بردن دشمنان نیز راه های مختلفی وجود دارد و حتی شما میتوانید از انها برای حفظ جان خود و گروگان گرفتن استفاده کنید . از طرفی سم میتواند از کنار لبه پنجره ها و پرت گاه ها حرکت کند و دشمنانی که نزدیک پنجره قرار دارند را به پایین بیندازد .صحنه های سینماتیک در بازی بسیار افزایش یافته است و انجینی که در ساخت بازی از ان استفاده شده است به خوبی جواب گوی این صحنه ها نیز بوده است .
گرافیک و فیزیک بازی نیز بسیار مطلوب به نظر میرسد . به طور مثال انفجارهایی که در بازی رخ میدهد وسایل اطراف خود را نیز نابود میکند .
همچنین شما میتوانید از اغلب اجزای محیط به نفع خود استفاده کنید . از سقف ها اویزون بشوید و دشمنان خود را با پریدن بر سر انها از بین ببرید و یا از میز و صندلی ها به عنوان Cover استفاده کنید و رودررو دشمنان خود را نابود کنید و یا حتی انها را به بیرون از ساختمان پرت کنید !

بازی بسیار زیبای Splinter Cell: Conviction قرار است در پاییز امسال منتشر شود .


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
در پي گنج گم شده

 
همه شما بازي بسيار زيباي Crash Bandicood ساخته شرکت Naughty Dog را بياد داريد . بازيي که در آن زمان يکي از بهترين بازي هاي پلتفرمر PS1 بود . در آن زمان انقدر اين کنسل بازي هاي منحصر به فردي داشت که هيچ شرکتي نميتوانست با اين کنسول رقابت کند
اما در حال حاضر اکثر شرکت هاي Third Party سوني را در اين نسل تنها گزاشته اند و سوني خود بايد به تنهايي بازي هايي با کيفيت بالا براي کنسول خود بسازد
نمونه اي از اين بازي ها بازي Uncharted ساخته يکي از استوديوهاي زيرمجموعه سوني ( Naughty Dog ) ميباشد
شرکتي که از همان سال هاي اول ورود سوني به دنياي Game همراه سوني بوده و در هر نسل عنوان جديدي را معرفي و نسخه هاي متعددي از ان ميسازد
در نوامبر سال 2007 ND بازي خود را با نام Uncharted : Drakes Forture منتشر کرد . با اينکه بازي مشکلات کوچکي داشت توانست هم از نظر امتياز و هم از نظر فروش به موفقيت خوبي دست پيدا کند . Among Thieves دومين تجربه اين شرکت در اين نسل ميباشد و ND قول داده است با برطرف کردن مشکلات گذشته و استفاده از حداکثر توان PS3 عنواني ماندگار و زيبا را منتشر کند

چند سال بعد از اتفاقات نسخه اول Nathan تصمیم میگیرد که به دنبال کشتی گمشده مارکوپلو که در آن مقدار زیادی طلا و جواهر وجود دارد برود در حین جست و جو ناتان برای دستیابی به کشتی های مارکو او به شهر افسانه ای شامبالا ( Shambala ) که د کوهستان تبت قرار دارد میرسد . در اصل هدف ناتان یافتن یاقوت افسانه ایی به اسم سینتامانی ( Sintamani ) است که طبق روایات این یاقوت ارزوها را براورده میکند

در این راه دوستان Nathan از جمله Chloe Frazer ( زن استرالیایی تازه وارد که خود به دنبال جواهرات مارکوپلوست ) و Victor Sullivan او را همراهی خواهند کرد . ناتان تنها کسی نیست که میخواهد کشتی های مارکوپلو را پیدا کند و در مقابل گروهی از نیروهای شبه نظامی ها به فرماندهی فردی خشن و بی رحم به نام Lazarevic هم همین هدف را دنبال می کند
تا قبل از E3 خبری از Elena ( همکار نسخه قبلی Nathan ) نبود اما در جرن E3 معلوم شد که او به همراه یک فیلمردار به ناتان کمک خواهند کرد و به نوعی کار های Lazarevic را دنبال کرده و به ناتان گزارش میدهند .
مرحله ای که در E3 امسال به نماش در امد در منطقه ای بود که 700 سال پیش زمانی که Marco Polo امده بود هیچ خه ای وجود نداشبه جز یک معبد و طی این 700 سال اطراف ان شهری ساخته شده است حالا بعد از 700 سال ناتان باید ان معبد را پیدا کند . بعد از اینکه ناتان به همراه فریزر وارد شهر میشود توسط نیروهای Lazarevic شناسایی میشود . بعد از اینکه ناتان از دست افرادش فرار میکند از یک Hotel بالا میرود تاشهر را نظاره کند در اینجاس که محیط بزرگ و گرافیک خیره کننده بازی به نمایش در میاید :


همیشه در تمامی بازی های Action-Advanture دو فاکتور گیمپلی و داستان بیشتر مورد توجه قرار میگید تا صدا و گرافیک با این حال ND سعی کرده اسدر این نسخه گرافیک بازی را به اوج خود برساند . یکی از مشکلات نسخه اول بازی نبود تنوع زیاد در محیط ها بود اما خوش بختانه د این نسخه ما شاهد مناطق مختلفی ام از کوهستان ، جنگل ، دهکده ها و ... خواهیم بود کخود جای بسی امیدواریست
استفاه از روش پیشرفته Ambient Occluson در نورپردازی ها و سایه زنی ها ، وجود شیدر های شگفت انگیز و ... باعث شده است که گرافیک بازی بیش از پیش دل نوازتر و زیاتر از گذشته شود. دیگر ز لودینگ های طولانی خبری نخواهد بود و شما میتوانید حضور در یک وهستان سرد را بدون دردسر حس کنید .
انیمیشن های ناتان و فریزر در هنگام بالا رفتن از دیوار هتل داخل E3 به زیبایی تمام کار شده بود . بعد از اینکه این دو به بالای هتل رسیدند توسط یک هلکوپر مورد حمله قرار گفتند و در اینجا بود که GP بازی به نمایش در امد :

اگر شما Uncharted را بازی کرده باشید حتما Game Play روون و معماهایجالب ان را به یاد دارید . در این نسخه GP بازی ترکیبی از مخفیکاری ، پلتفرمر و Action خواهد بود ؛ شما میتوانییک مرحله را هر طوری میخواهید به پایان برسانید و برای این کار ND دست شما را باز گزاشته است . در بازی از سیستم جدیدی برای کاورگیری استفاده شده است به طوری که شما میوانید در طول شیئی که در پشت ان کاور گرفتاید حرکت کنید واز هرجایی که میخواهید به دشمن تیراندازی کنید ؛ ND برای انکه با واقعبینانه تر شود از عوامل عادی برای کاورگیری استفاده کرده است که GP بازی را زیباتر میکند .
انچیزی که در E3 امسال نمایش داده شد چیزی فراتراز انتظار همگان بود ، جو و اتمسفر بازی بسیار مهیج و زیبا بود و بازی را بیش از پیش جذابتر کرده بود ؛ گیمپلی بازی در این نسخه سیعتر شده است و بازیباز را به استفاده از هوش و ذکاوت خود بیشتر تشویق میکند . سیستم تیراندازی بازی مانند نسخه اول خود میباشد و تغییر چندانی در ان ایجاد نشده است
یکی از مشکلاتی که در نسخه اول وجد داشت اسان بودن بیش از حد معماهای ان بود ولی ما در این نسخه شاهد معماای پیچیده تر خواهیم بود .
مبارزات نزدیک در این نسخه پیشرفت زیادی کرده است ، Nathan در این نسخه دارای سه نوع ضربه سبک ، معمولی و سنگین خواهد بود ؛ در حالت سبک شما میتوانید ضرباتی متعدد اما با قدرتی کم به دشمن بزنید ، در حالت سنگین هم Nathan مقداری تمرکز و صبر میکند بعد ضربه ای مهلک حریف خود میزند
دیگر در این نسخه خبری از AI ضعیف نیستیم و دشمنان با برنامه ریزی به شما حمله خواهند کرد ، حتی این امکان هم وود دارد که یکی از دشمنن دس شما یا که شما را بگیرد و نفر دیگری شما را بزند در این حالت زمان اهسته میشود و به شما فرصتی داده میشود تا با زدن دکمه از دست دشمن رهایی پیدا کنید ، این سیستم باعث شده است که مبارزه های نزدیک در این نسخه بسیار دلچسبتر و زیباتر باشد .
در نسخه قبل خبری قسمت Online در بازی نبود اما ND با برنامه ریزی درست و با سیاست این بخش را به بازی اضافه نموده است ؛ بازی دارای دو بخش Co-Operative و Online Muliplayer است
ND برای انکه به GP و داستان بازی صدمه وارد نشود داستان جذابی برای Co-Op نوشته است . این قسمت حد اثر سه نفر را پشتابانی خواهد کرد که فردی در نقش Nathan فردی در نقش فریزر و فردی بجای سالیوان بازی خواهد کرد و هر سه به کمک همدیگر باید بازی را به پایان برسانند

نسخه دوم این عنوان امسال منتشر خواهد شد


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

سلام
مايكروسافت ديروز Natal را در كنفرانس خود معرفي كرد و باعث تعجب همگان در صنعت بازي شد و سايت Eurogamer مصاحبه اي با پيتر مولونيو سازنده ي Project Milo انجام داده كه در راستاي سيستم جديد Natal است.

چه مدت است كه بر روي Project Milo كار مي كنيد؟

2 جواب در راستاي سوال شما وجود دارد. ما در ماه December كار خود را با اين تكنولوژي آغاز كرديم.ما دست خط ، حالات چهره و حركت هاي مردم را شناختيم و همه را در اين تكنولوژي جمع آوري كرديم.

در واقع ما كار خود را قبل از دسامبر آغاز كرديم و پياده سازي آن را در دسامبر به بعد انجام داديم.

ما قبلا بر روي اين پروژه با نام emotional AI پس از پايان اولين Black & White آغاز كرديم.

و اين چيزي است كه آن را Project DimitrI ناميديد ?

بله

چقدر از طرح اين پروژه از Lionhead و چقدر از Microsoft بود؟

خيلي چيزها مثل شناخت صدا را ما از سيستم صوتي Windows 7 الگو برداري كرديم ما تمام اين چيزها را جمع كرديم و در اين پروژه گرد هم آورديم.
چيز جالب اين است كه ما اين امكانات را خيلي تصادفي و شايد بي هدف كنار هم قرار ميدهيم و وقتي اين عوامل در كنار هم جور ميشوند آن وقت بازده دارند.

Milo چه كارهايي مي تواند انجام دهد؟

مايلو توانايي شناخت احساسات شما را از چهره ي شما دارد ، او كلمات محوري كه شما مي گوييد را شناسايي مي كند.شما مي توانيد با او مكالمه داشته باشيد و يا براي او داستان بخوانيد.ما سعي كرديم تمام اين چيزها را در كنار هم بياوريم و من واقعا مي توانم به شما بگويم كه شما مايلو را باور مي كنيد.

او مي تواند تشخيص دهد شما چه چيزي پوشيده ايد و وقتي به چشمهاي شما نگاه كند و خستگي و تاريكي را در آن ببيند مي گويد: به نظر خسته ميايي؟

واقعا؟

بله تمام اين عوامل در كنار هم كار مي كنند و ما طوري آن را طراحي كرده ايم كه شما واقعا باور كنيد كه او چيزي را كه شما گفتيد فهميده.

وقتي شما چيزه خنده داري براي او مي گويد هرچند اگر صداي شما انساني نباشد و نتواند آن را تشخيص بدهد سعي مي كند اين موضوع را يك چيز سرگرم كننده برآورد كند.

منظور شما جوك گفتن است؟

بله

(در اين جا Eurogamer خطاب به مايلو حرف ميزند و مايلو جواب ميدهد)

خوب مايلو؟

مايلو به بالا نگاه مي كند و ميخندد و سر خود را به معني تاييد بالا و پايين مي كند.

لعنتي خوب مايلو . يك روز يك نفر به يك بار مي رود و مستخدم بار مي گويد با به اشخاصي مثل تو سرويس نميدهيم.(با لحنه طنز آميز).

مايلو نخودي مي خندد.

خداي من

مولونيو در ادامه مي گويد:خوب او چيز زيادي از اين كه شما گفتيد نفهميد ولي از تن صداي شما فهميد كه چيز خنده داري است و كمي خنديد.

خوب پيتر چيزي كه من گفتم چيز زياد خنده داري نبود آيا اين يك نقص نيست؟

خوب او زياد نخنديد فقط يك خنده كوچك زد آن هم با توجه به تن صداي شما .
در بازي دو كاراكتر وجود دارد به نام Kate و Milo كه كيت در حقيقت يك سگ است.

خوب به نظر شما اين يك برداشت طوطي وار از من نيست؟

نه اصلا اين طور نيست مالو مي تواند دست خط شما را شناسايي كند.شما مي توانيد كلماتي بنويسيد نقاشي بكشيد و آن را در اين دنيا قرار دهيد.

مي توانيد نقاشي بكشيد كه به او ضربه بزند؟

اين خيلي جالب است. و شما مي بينيد كه ما خيلي خيلي در مورد ايم موضوع باهوش بوديم و شما حتي مي توانيد وسايل داخل دنيا او را تكان دهيد .او مي تواند همچنين بعضي از وسايلي كه دارد را به شما نشان ندهد و اگر شما چيز زشتي براي او بكشيد او فقط به آن نگاه مي كند و اصلا متوجه آن نميشود.و او هرگز اين نقاشي را به ديوار خود نميزند . چون من ميدونستم مردم از اين كار ها مي كنند.

مي توانيد در مورد پول تو جيبي او صحبت كنيد؟

شما مي توانيد مسايلي براي مايلو خريداري كنيد يك دوچرخه يا ترامپولين. ممكن است روزي مايلو از مدرسه بازگردد و به شما بگويد " اوه الكس(كسي كه مايلو به او حسودي مي كند و در مدرسه با مايلو است) يك دوچرخه خريده كي ما مي توانيم يك دوچرخه بخريم؟"

براي اين كه شما يك دوچرخه بخريد بايد عملا پول داشته باشيد و اين كار با كار و فعاليت شما به واقعيت تبديل مي شود.در بازي 3 نوع كار وجود دارد كه شما مي توانيد انجام دهيد. و هرچه شما بيشتر كار كنيد و پول بيشتري در بياوريد مايلو را در يك مسير زندگي متفاوت قرار مي دهيد.

اگر شما زياد كار كنيد قطعا مايلو خيلي درس خوان مي شود موهاي او خيلي مرتب مي شود،در مورد ظاهر خود خيلي نگران است.هيچ وقت خود را كثيف نميكند.

كاراكتر شما هم مي تواند ************ باشد هم پسر شما در اول بازي مي توانيد انتخاب كنيد.Milo يا Milly.

چرا شخصيت پسر 12 سال است و 17 نيست كه ازدواج كند و با ************ها ... .

اگر مي خواستيم يك بازي غير اخلاقي بسيازيم من حتما اين كار را مي كردم.در واقع شخصيت شما 10 سال دارد.و اين قبل از سن بلوغ او است. و او مي تواند كارهاي بچگي هاي شما را به خاطرتان بياورد.

منظور من اين است كه وقتي او 17 سال باشد ما به او بگويم آيا تكليف هايت را انجام دادي؟ و او بگويد به تو تو هم سينه بندت رو ببند.

بله شما مي توانيد .شما مي توانيد يك بازي غير اخلاقي بسازيد .ولي من دوست دارم شما دوست داشته باشيد او را همانطور كه دوست داريد و اميد بخش بار بياوريد.اين خيلي احساس خوبي است كه او باتوجه به علاقه شما بار بيايد و يك انسان خوب باشد كه اين تاثير احساسي فوق العاده اي روي شما مي گذارد.

شما مي گويد كه او فقط مي تواند كلمات اصلي را بشناسد و اين به اين معني است كه شما نمي توانيد بحثي در مورد وضعيت فلسطين با او داشته باشيد؟

تعداد كلمات شناختي او همچنان دارد بالا مي رود خانمي كه در كنفرانس مياكروسافت با مايلو صحبت ميكرد بيش از 500 كلمه را مايلو از حرفهاي او توانايي شناخت داشت.

ولي ما مشكلي با اين موضوع نداريم و او بيشتر صحبتهاي شما را ميفهمد.او رويا و تصوري كه شما داريد را انجام مي دهد.

روزي يك خبرنگار پيش ما آمد و ما يك تست از او و مايلو به عمل آورديم . او از مايلو پرسيد يا به خاطر داري ديروز ما چه زمان با هم مذاكره كرديم؟-قطعا اين امر امكان پذير نيست چون بايد با توجه به كار كامپيوتر و ساعت آن اين عمل انجام بشه كه امكان پذير

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

 

Jack Tretton مدیر و صاحب امتیاز SCEA امروز اعلام کرد که بازی جدید کمپانی Rockstar North با نام : Agent به صورت انحصاری برای کنسول PS3 درحال ساخت است. آنطور که اعلام شده Agent یک بازی جاسوسی جنایی در در 70 میلادی می باشد.

هنوز تاریخی برای عرضه این بازی منتشر نشده است
.
--------------------------------------------------------------------------
 

در کنفرانس شرکت سونی در E3 2009 آقای دکتر Richard Marks دعوت شدند تا PS3 motion controller را که در حال ساخت است را به حضار معرفی نماید. این Motion Controller می تواند در بازی های مختلف رزمی، شوتر و ... مورد استفاده قرار بگیرد به زودی مقاله ای کامل از این دستگاه و پروژه ناتال XBOX در این وبلاگ قرار خواهد گرفت.
 

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
گام بعدی در صنعت بازی را مایکروسافت زودتر بر میدارد.

چیزی که سالها به صورت شایعه و حتی آرزو بین گیمرها وجود داشت به واقعیت میپیوندد و در نمایشگاه E3 امسال به نمایش گذاشته شد. این تکنولوژی که کنترولر را از دنیای بازی حذف میکند و گیمر را مستقیماً با بازی درگیر میکند، به نام پروژه ناتال(Project Natal) معرفی شده است. دوربینی که برای این منظور تعبیه شده است تصویر گیمر را به صورت کامل و سر تا پا گرفته و از آن برای کنترل بازی و حتی از این تصویر در داخل بازی به طرز جالبی استفاده میکند.

در نمایشگاه چند نمونه از موارد استفاده این تکنولوژی نشان دادهع شد و موجب حیرت حضار گردید. به عنوان مثال: استفاده در کنترل بازیهای مبارزه ای که گیمر با تمام وجود و به صورت واقعی با حریف مبارزه میکند. استفاده از این سیستم در مسابقات ماشین که حتی دنده عوض کردن نیز به صورت مجازی و بدون وجود کنترل از سوی گیمر انجام میشود. استفاده از این تکنولوژی در بازیهای ماجرایی که ارتباط گیمر با محیط کاملاً شبیه سازی شده میباشد و در نمونه ای هنگامی که گیمر کنار رودخانه به آب نگاه میکند تصویر واقعی خود را در آب میبیند و در واقع به صورتی واقعی به جای شخصیت اصلی قرار میگیرد. استفاده در فوتبال، استفاده در فوتبال و تمام بازیهای ورزشی و حتی در تماشای فیلم و عکس در دستگاه X360 و...... . همانطور که نشان داده شد و با کمی دقت میتوانیم موارد بی شماری از استفاده این تکنولوژی را در ذهن خود تصور کنیم. هم اکنون کیت تولید بازیهای دارای این تکنولوژی به تمام استودیوهای مهم بازی سازی ارسال میشوند.

وب سایت Gametrailers ، دموهای بسیار جذابی از این وسیله حیرت انگیز ارائه کرده می توانید آنها را اینجا مشاهده نمایید.


 


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
E3 Sony Press Conference 2009

سلام!
طبق برنامه امشب مورخ 2 جون راس ساعت 30 : 10 شب به وقت تهران کنفرانس سونی آغاز  شد .  
کنفرانس سونی 2 ساعت به طول انجامید .این هم گزیده ای از مهمترین رخداد های احتمالی امشب :

God Of War 3
Publisher: SCEA
Release Date: TBAبدون شک یکی از بزرگ ترین و زیبا ترین بازی های انحصاری سونی GOW 3 می باشید و قطعا همه در انتظار دیدن جزئیاتی بیشتر از این بازی هستند .

Heavy Rain: The Origami Killer
Publisher: SCEA
Developer : Quantic Dream
Release Date: TBAهر وقت حرفی از این بازی شنیده میشه ما فقط به یک کلمه فکر می کنیم و اون هم متفاوت هست .
این بازی قطعا تجربه متفاوت رو برای همه ما رقم خواهد زد .

Gran Turismo 5
Publisher: SCEA
Release Date: TBA 2009باید شاهد واقعیت باشیم نه یک بازی . این بازی با پشتوانه ای عظیم از تجربه و لیست پرباری از اتومبیل ها و پیست های لیسنس شده یکی از بهترین بازی های انحصاری PS3 می باشد .

MAG
Publisher: SCEA
Developer : Zipper Interactive
Release Date: TBAمن به شخصه بیشتر از همه بازی های دگه منتظر این بازی هستم . بازی که هیچ جای دیگه نمیتونید اونو تجربه کنید .
تجربه بازی با قابلیت 256 نفر Online واقعا لذت بخش خواهد بود .

Project Trico
Release Date: TBAهمه با یک تریلر خیلی کوتاه از بازی شیفته آن شدیم . جوی زیبا و مرموز ما رو باز هم به دنیای Colossus میبرد .

UNCHARTED 2: Among Thieves
Publisher: SCEA
Developer : Naughty Dog
Release Date: Fall 2009Uncharted یکی از زیبا ترین بازی انحصاری PS3 بود . حالا Naughty Dog باز هم برگشته تا دومین شماره از این بازی رو به همگان نشون بده .

PSP GOقطعا مدت زمان زیادی از کنفرانس امشب سونی اختصاص خواهدداشت به معرفی PSP GO و بازی های بزرگی که برای PSP GO به بازار خواهد آمد .

--------------------------------------------------------

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
کنفرانس نینتندو ساعت 8:30 دقیقه به وقت تهران شروع خواهد شد.

در این میان شاید تنها خبر برزگی که هه انتظارش رو میکشن تایید یک Legend Of Zelda جدید برای Wii باشه که در صورت تایید یکی از بزرگترین خبرهای نمایشگاه لقب میگیره.
در این میان همیشه نینتندو باید اخبار و بازیهای زیبایی برای Wii , DS داشته باشه.
Super Mario Bros جدید برای Wii !!!
اخبار
یه Super Mario Bros جالب 4 نفره !! باید با همکاری همدیگه بازی رو جلو ببریم
یه دمو 4 نفره که بازیکنا میتونن همدیگرو بلند کنن و مرحله رو برن
Luigi هم هست
در تطیلا ت 2009 عرضه میشه
میتونید بین سینگل پلیر و Co-op در هر زمانی Switch کنید
یه سیستم درجه بندی بر اساس امتیاز در قسمت Co-op وجود داره
Ballance Board تونسته 15 میلیون نسخه فروش بره که موفقیت خیلی زیادی برای یه سخت افزار جانبی هست
15 بازی جدید برای Wii Fit در حال ساخت هست. (balance game)
بازیهای پینگ پونگ , شمشیر بازی , گلف و تیر کمون و قایق رونی و ... در Wii Sports Resort وجود خواهد داشت
Virtua Tennis برای Wii میاد.
Virtua Tennis 2009 از MotionPlus پشتیبانی میکنه
Red Steel 2 فقط با Wii Motion Plus قابل بازی خواهد بود.
Final Fantasy Crystal Chronicles و قابلیت استفاده از Wii Motion Plus
Kingdom Hearts بر روی DS در September 29 عرضه میشه
یه بازی جالب به نام Mario & Luigi : Bowser `s Inside Story برای DS معرفی شد
کتاب های Author James Patterson به صورت بازی برای DS عرضه خواهند شد
و اينم بگم كه DSi بیش از 1 میلیون عدد فروش داشته Mario VS Donkey Kong که یه بازی پازلی هست فقط به صورت دانلودی برای DSi عرضه میشه.
در این تابستان میتونید عکس های Nintendo DSi خودتون رو در Facebool اپلود بکنید
بازی Mario vs. Donkey Kong هشتم June (دوشنبه ) در دسترس هست.
Zeldaجديد براي دي اس
Vitality Sensor به عنوان یک سخت افزار جدید معرفی شد
Super Mario جدید برای Wii معرفی میشه (این دفعه 3 بعدی و مثل Galaxy) بازی خیلی شبیه Galaxy هست ولی یوشی هم توش داره !
The Conduit معرفی شد
یه تریلر هم از Resident Evil: The Darkside Chronicles نشون دادند
یه تریلر هم از Dead Space Extraction
نمایش RE : Darkside Chronicles که به مراتب RE تر از Resident Evil 5 هست !
منتظر اخبار جدیدتر باشید.........
موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
Microsoft و Turn 10 رسما اعلام کردند که بازی Forza Motorsport 3 به صورت انحصاری در ماه اکتبر امسال برای XBOX 360 عرضه خواهد شد. در این نسخه نسبت به نسخه قبلی شاهد کیفیت بهتر ویدئو های میان پرده و همچنین بالا رفتن گرافیک محیط خواهیم بود.

----------------------------------------------

شرکت Valve رسما اعلام کرد که بازی Left 4 Dead 2 به صورت انحصاری در 17 نوامبر 2009 مصادف با سه‌شنبه 26 آبان 1388 به صورت انحصاری برای XBOX 360 و PC عرضه خواهد شد.

این بازی علاوه بر بخش تک نفره دارای یک بخش co-operative gameplay نیز خواهد بود، در این بازی می توانید برای از پا درآوردن زامبی ها، از سلاح های جدید مانند: اره برقی، ماهی تابه، تبر، و چوب بیسبال استفاده نمایید!

---------------------------------------------

Metal Gear Solid: Rising برای XBOX 360 در راه است!

سخنگوی شرکت مایکروسافت در E3 2009 فاش کرد که سازنده سری بازی های Metal Gear یعنی Hideo Kojima اعلام کرده که بازی Metal Gear Solid: Rising برای کنسول XBOX 360 در دست ساخت است.


این بازی که اولین بازی سری Metal Gear بر روی کنسول XBOX 360 خواهد بود، بازیکن را در نقش Raiden که یکی از محبوب ترین کاراکتر های این سری بازی هاست قرار می دهد. این بازی فعلا قرار است به صورت انحصاری فقط برای XBOX 360 در تاریخی نامعلوم عرضه شود.
----------------------------------------------------
Crysis 2 برای PC , PS3 و XBOX 360
اولین بازی کنسولی شرکت Crytek از موتور گرافیکی جدید این شرکت یعنی CryENGINE 3 بهره می جوید.

EA امروز رسما اعلام کرد که قرارداد خود را با شرکت Crytek سازنده بازی بزرگ Crysis برای انتشار Crysis 2 برای کنسول های PC , PS3 و XBOX 360 امضا کرده اند. این بازی برای 2 کنسول XBOX 360 و PS3 توسط یک تیم و برای کامپیوترهای شخصی به صورت جداگانه ساخته خواهد شد.

هنوز تاریخی برای انتشار این بازی اعلام نشده است.

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
با سلام.
لیست شرکت کنندگان در E3 امسال همینطور در حال افزایش یافتن است. هر روز تعداد جدیدی شرکت و یا بازی به این لیست اضافه میشود. آخرین UPDATE این لیست مربوط به تاریخ ۱june میباشد که باز هم میگم این لیست همینجور در حال افزایش هست و باید زود به زود منبع خبر چک شود تا کمپانی های جدید دیگر که اعلام آمادگی میکنند نیز مشخص شوند.
طبق آخرین اطلاعات لیست کنونی به شرح زیر میباشد:
2K Games
BioShock 2 (PC, PS3, X360)
Borderlands (PC, PS3, X360)
Mafia II (PC, PS3, X360)


2K Sports
The Bigs 2 (X360)


Activision
Blur (PC, PS3, X360)
DJ Hero (PS2, PS3, Wii, X360)
Marvel: Ultimate Alliance 2 (DS, PS2, PS3, PSP, Wii, X360)
Modern Warfare 2 (PC, PS3, X360)


Akella
Disciples III: Renaissance (PC)


Atlus
Class of Heroes (PSP)
Droplitz (PC, PS3, X360)
Knights in the Nightmare (DS)
Neo Steam: The Shattered Continent (PC)
Shin Megami Tensei: Devil Survivor (DS)
Shin Megami Tensei: Persona (PSP)
Steambot Chronicles: Battle Tournament (PSP)


برای دیدن بقیه لیست به ادامه مطلب بروید....
موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
سورپرايز مايکروسافت برای Musical in Nature , E3 خواهد بود؟


مايکروسافت اعلام کرد در کنفرانس خبری خود خبر خيلی خاصی را اعلام
 
خواهد کرد هنوز اطلاعات کاملی در اين مورد نيست ولی شايعه ها خبر از
 
 معرفی Musical in Nature دارد.
-------------------------------------------------
به تازگی صفحه twitter مایکروسافت، چند تصویر از استیج محل برگزاری کنفرانسش قرار داده است که می توانید آن ها را مشاهده کنید: 
 


 
 
اینهم تصویر استیج مربوط به بازی HALO : ODST


 
------------------------------------------------------------------
اولین عکسهای مربوط به تقسیم بندی غرفه ها در E3 امسال رو با هم میبینیم :
موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

با سلام همینطور که متوجه شده اید نمایشگاه جدید E3 در سال 2009 شروع شده برای همین تا اتمام

این نمایشگاه سعی میکنم بهترین مطالب وعکس و تریلر را برایتان در این بلاگ بگذارم  برای در جریان

قرار گرفتن در مورد این نمایشگاه به لینک زیر مراجعه کنید......

 

 E3/2009
موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

شایعه: سوپرایز بزرگ سونی در E3

سایت 1UP در طی گزارشی مربوط به پیش بینی‌های E3 امسال، اعلام کرد سونی یک سوپرایز و معرفی بسیار بزرگ در E3 دارد.

1UP در این گزارش ذکر کرد آنها از طریق منبعی موثق از وجود سوپرایز سونی باخبر شده‌اند ولی اطلاعات بیشتری در دست ندارد.

ضمن اینکه منبع این سایت در رابطه به این خبر گفته است: "معمولا خیلی از خبرهای مهم سونی به بیرون درز پیدا می‌کنند اما اینکه سونی چطور موفق شده است این خبر را مخفی نگه دارند مغز من را منفجر کرده است."

همچنین این سایت که با عنوان "MEGATON ANNOUNCEMENT" از سوپرایز سونی یاد کرد، پیش بینی میکند این خبر مربوط به بازسازی Final Fantasy VII باشد.


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
           E3 2007

با سلام مجدد به شما دوستان عزيزبلاخره هم كنفرانسهاي شركت كنندگان وهم خود نمايشگاه تمام شدطولاني ترين كنفرانس مربوط به مايكروسافت بود كه در حدود30دقيقه بيشتر

ازكنفرانسهاي ديگر بودوبيشترين بازيها براي كنسولXbox360 معرفي شد بازيهاي معروفي چون Devil may cry 4كه به صورت كاملا Real time با كنسول Xbox 360

اجرا شدوبازي Mass Effect بود كه آن هم به صورت قابل بازي كردن بود.البته دمویی جدید هم از بازیPGR4 هم به نمايش در آمد. در مورداين كنفرانس منتظر اخبار جديدتري حتما باشيد... در مورد كنفرانس سوني كه سر وصداي

بسيار زيادي بپا كرد وبيشترين سرو صدا مربوط به بازي Kill Zone 2 ميباشد كه بازي تقريبا Real time اجراء ميشدو واقعا تحسين همگان را برانگيخت منكه كاملا تحت

تاثير قرار گرفتم چون تقريبا با دمويي كه از اين بازي كه در سال 2005بخش شد جز چند اشكال از جمله در بعضي جاها افت فرم داشت فرق چنداني با دموي قبلي نداشت ولي

كاملا بازي از همه لحاظ عالي وبي نقس بود.در كنفرانس سوني كنسول دستي Psp 2 هم به همگان معرفي شد و در مورد اين دستگاه هم در آينده برايتان حتما خواهم نوشت

           

البته در اين كنفرانس بازي بسيارمحبوب Metal Gear Solid 4هم باز با دمويي تازه به تماشا در آمد وباز هيدئو كوجيما با دستي پر به اين نمايشگاه پا گذاشت وتاريخ اين

      

بازي را در 3ماهه اول سال 2008 اعلام كرد و به انحصاري بودن اين بازي براي كنسولPS3تاكييد بسياري كرد.درمورد كنفرانس نينتندو اين كه باز هم بازي هاي تكراري وكه اصلا براي من ارزشي ندارندولي فعلا اين كنسول به هر حال محبوب ترين كنسول خانگي نسل بعد ميباشد ونگاهاي خيلي از تحليگران به سمت رئيس وموئسس

بسيار دوست داشتني آقاي ميا موتو بود البته در اين كنفرانس آقاي مياموتو دستگاه بسيار عجيب هم معرفي كرد كه هنوز من از اين دستگاه سر در نياوردم وبلافاصله كه اين موضوع را فهميدم حتما شما دوستان را خبر خواهم كرد منتظر اخبار داغ و جديد اين نمايشگاه باشيد....

 

Click Here

 

براي دانلود اين كنفرانسها لطفا به ادامه مطلب برويد...


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

 

 

 

درپریشان حالی ای که این روزها گریبان گیر کمپانی Sony شده است، خبر پوشش تصویری نمایشگاه E3 امسال توسط Microsoft و کنسولش یعنی Xbox 360 بدجوری مسوولان این کمپانی را دستپاچه کرده است. این سوا ل ممکن است در ذهن طرفداران Sony ایجاد شود که بالاخره کی نوبت آن هاست تا بتوانند در E3 با کنسول محبوبشان خودی نشان دهند؟!

با تکیه بر PlayStation Network و PlayStation Store‌ که قابلیت هر کاری را برای  Sony باز گذاشته اند، معلوم نیست آنان به دنبال چه چیز هستند و چه زمانی تصمیم می گیرند تا حال Microsoft و کنسولش را بگیرند!

 


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

در خبرهایی که قبلاً در سایت رسمی gamespot و سایت های دیگر مشاهده کرده بودم، قرار بود بازیHaze برای PS3 و X360 تولید و عرضه شود. چند روز قبل کمپانی سازنده بازی یعنی Free Radical، پیش نمایشی از دمویی که برای نمایشگاه E3 امسال آماده کرده است را عرضه کرد. در این دمو دیگر از لوگوی کنسول X360 خبری نبود و حتی در انتهای آن پیغامی مبنی بر امکان مبدل شدن بازی به عنوانی انحصاری برای PS3 به چشم می خورد. این در حالی است که در سایت رسمی بازی هم خبری از لوگوی X360 نبوده و تنها لوگوی PS3 نمایان است. این موضوع می تواند به یکی از تکان دهنده ترین خبر های نمایشگاه E3 امسال تبدیل شود. پس چند روز با هم به انتظار خواهیم نشست!

Haze
موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

بلا خره بعد از یک وقفه ۱سال و اندی نمایشگاه پر هیاهوی E3 2007 آغاز شد گمان میرفت که این نمایشگاه

کوچک تر و بی سر و صداتر از سالهای قبل خود باشد که به منای واقعی بسیار کوچک هم میباشد و دلیل

آن هم در بر گذار کنندگان این نمایشگاه بود که هزینه ای که این نمایشگاه برای آن ها بجا میگذاشت بسیار

زیاد وبه صرفه نبود ولی خوب بگذریم بلاخره نمابشگاه با هر کاستی که داره آغاز شده وتمام نگاها به این

نمایشگاه وشرکتهای بازی سازی میباشد از جمله بازی های بسیار معروف که در این نمایشگاه برای اولین بار

به نمایش در خواهد آمد بازی بسیار پر طرفدار Fallout 3 First Look میباشد ودر آخر هم اینکه هنوز کنفرانسهای

مطبو عاتی Microsoft&sony وNintendo آغاز نشده پس منتظر اخبار داغ این نمایشگاه باشید به امید دیدار....

 


 شروع کنفرانس Microsoft 
Tues. July 10, 8:30pm
 
شروع کنفرانس Nintendo 
Wed. July 11, 9:00am
 
 
شروع کنفرانس Sony  
Wed. July 11, 11:30am
 
برای تماشای لیست بازی های معرفی شده در این نمایشگاه به ادامه مطلب بروید

موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
Image and video hosting by TinyPic       

 

نمایشگاه بازی های نسل بعد در توکیو پایتخت ژاپن درتاریخ۲۲تا۲۴سپتامبر۲۰۰۶ برگذار شد گرچه وسعت این نمایشگاه به اندازه نمایشگاه لسانجلس نبود ولی بازیهای جدیدی معرفی از جمله تریلر جدیدی از

devil may cry 4  وبسیار بازی های جدید و قدیمی با تریلر های جدیدتر و با گرافیک بالاتر عرضه شد

منتظر اخبار جدیدتر باشید


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد

خبرهايي از e3 2006

بازي G over fightre جزئ از بازيهايي بود كه امسال براي كنسول آينده مايكروسافت xbox 360 معرفي شد در ابن بازي كنترل بيش از 30

هواپيما را بر عهده داريد انواع هواپيماهاي جنگي با قابلييت منحصر به فرد از جمله عمود پروازو... دراختيار شما قرار دارند داستان بازي

وارد جنگ جهاني شده واكنون شما در غالب خلباني از گروهي موسوم به Air force energy وارد ميدان نبرد ميشويد هر هواپيما با المانهايي

نظير قدرت درگيري هوايي و زميني هوا به دريا سرعت و تجهيزات الكترونيكي مشخص ميشود.اين عنوان محصول شركت taito بوده و به

زودي براي xbox 360 راهي بازار ميشود.

gover fighter   

پسر جهنمي در دنياي جديد

شركت كونامي اين بازي را در طول سال 2007 براي ps3, xbox360وpsp به بازار عرضه خواهد كرد اين بازي بر اساس داستانسراي كميك

hell boy ساخته ميشود. سازندگان بازي اعلام كرده اند در ساخت اين بازي با سازنده كميك (ماي ميگنولا)و كارگردان فيلم(گيلر مودل)مشاوره

خواهند داشت.شخصييتهاي فيلم هم در اين بازي حضور دارند.گويا سبك مبارزه اي بازي با توجه به قدرتهاي ما فوق بشري hell boy شامل

درگيري هاي تن به تن اجراي فنون پرتابي واستفاده از محيط اطراف براي حمله به دشمن است.اما تا كنون دمويئ از بازي عرضه نشده در

انتظار اخبار جديدتر باشيد.

hellboy
موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
تاریخ :
نویسنده : محمد
The Entertainment Software Association تيم ويژه برگزاري نمايشگاه E3 خبر داد که امسال در مجموع فضاي نمايشگاه 540,000 است . نمايشگاه طبق معمول هر ساله در Los Angeles Convention Center برگزار مي شود . اين نمايشگاه شامل ۵ سالن تخصصي است که توليدکنندگان ٬ توسعه دهندگان و ناشران بازي ها و کنسول ها را در خود جاي داده است . E3 بزرگترين نمايشگاه ويديو گيم هاي کامپيوتري است که سالانه برگزار مي شود و امسال بيش از ۴۰۰ شرکت را در خود جاي داده است . E3 2005 به عنوان يکي از موفق ترين و بزرگترين نمايشگاه E3 بود و توانست دنياي بازي را باري ديگر تکان دهد . مطمئنا بحث اصلي و رقابت اصلي امسال در E3 2006 بر سر کنسول هاي نسل اينده و بازيهاي انها خواهد بود . E3 2006 بزرگترين محل در بازيهاي رايانه اي تا به امروز براي به نمايش گذاشتن صنعت گيم مي باشد

 

 

 

ليست بازيهاي نمايشگاه E3 در زير ارائه شده است . اين ليست ٬ ليستي است که تاکنون از سوي ستاد نمايشگاه منتشر شده است و بازيهاي جديدتري نيز در آينده امکان دارد که به آن اضافه شود . در صورت اضافه شدن بازيهاي جديدتر به اين ليست در روزهاي آينده ليست جديدتري نيز منتشر خواهد شد .


2K Games
Bioshock PC, Next-Gen
CivCity: Rome PC
Civilization IV: Warlords PC
The Da Vinci Code Xbox
The Darkness Next-Gen
Dungeon Siege II: Broken World PC
Dungeon Siege: Throne of Agony PC
Prey PC, X360
Sid Meier's Railroads! PC

2K Sports
College Hoops 2K7 PS2, Xbox, X360
NBA 2K7 PS2, Xbox, X360
NHL 2K7 PS2, Xbox, X360

10Tacle Studios
Elveon PC, X360
GTR 2 - FIA GT Racing PC

Ankama Studio
DOFUS: Riders of the Dragoturkey PC
Dofus-Arena PC
WAKFU PC

Ascaron Entertainment
Tortuga - Two Treasures PC

Atlus Software
Contact DS
Steambot Chronicles GBA
Super Robot Taisen: Original Generation GBA

Auran
Fury PC

Bethesda Softworks
Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow PC, PS2
Star Trek: Legacy PC, X360
Star Trek: Tactical Assault DS, PSP

Blizzard
World of Warcraft: The Burning Crusade PC

Buena Vista Games
Desperate Housewives PC
Every Extend Extra PSP NEW!
Lumines II PSP NEW!
Pirates of the Caribbean 3 PS3, X360
Turok PS3, X360

BUKA Entertainment
Aggression: Europe 1914 PC
Dusk-12 PC
Hard Truck Apocalypse: Rise of the Clans PC
Pacific Storm: Allies PC

Capcom Entertainment
Capcom Puzzle World PSP
Dead Rising X360
Lost Planet X360
Mega Man Battle Network 6: Cybeast Falzar GBA
Mega Man Battle Network 6: Cybeast Gregar GBA
Mega Man ZX DS NEW!
Monster Hunter Freedom PSP
OKAMI PS2
Power Stone Collection PSP
Street Fighter Alpha Anthology PS2
Ultimate Ghosts 'N Goblins PSP

CD Projekt
The Witcher PC NEW!

CDV Software
DarkStar One PC NEW!
Heroes of Annihilated Empires PC NEW!
Pacific Storm: Allies PC
Panzer Tactics DS DS NEW!
War Front: Turning Point PC NEW!
War Leaders: Clash of Nations PSP NEW!

Crave Entertainment
Dave Mirra BMX Challenge PSP
Hard Rock Casino PS2, PSP
LarryBoy and the Bad Apple GBA, PS2
World Championship Poker: Featuring Howard Lederer "All In" PS2, PSP, X360

D3 Publisher of America
Dark Sector PS3, X360
DreamWorks & Aardman's Flushed Away Cube, DS, GBA, PS2
Naruto: Clash of Ninja 2 Cube
Naruto: Ninja Council GBA
Hi Hi Puffy AmiYumi: The Genie and the Amp DS

DreamCatcher Games
Agatha Christie: Murder on the Orient Express PC
Dead Reefs PC
Evidence PC
First Battalion PC
Genesis Rising: The First Crusade PC
Painkiller PS2, PSP
Painkiller: Hell Wars Xbox
The Sacred Rings Xbox
Safecracker Xbox

Eidos Interactive
Hitman: Blood Money PC, PS2, Xbox, X360
Just Cause PC, PS2, Xbox, X360
Rogue Trooper PC, PS2, Xbox
Urban Chaos: Riot Response PS2, Xbox

ESTsoft
Cabal Online PC

Eutechnyx
E-Racing PC

Freeze Interactive
FieldOps PC

GAMESweet Software
Video Game Tycoon PC

KOEI
Fatal Inertia PS3

Konami Digital Entertainment
World Soccer Winning Eleven 10 Platforms TBD NEW!

LucasArts
Indiana Jones Platforms TBD
LEGO Star Wars II: The Original Trilogy Platforms TBD

Microsoft
Crackdown X360
Gears of War X360
Mass Effect X360
N3: Ninety-Nine Nights X360
Too Human X360
Viva Piñata X360

Midway Games
The Ant Bully GBA, PC, PS2
The Grim Adventures of Billy and Mandy GBA, PC, PS2
Happy Feet GBA, PC, PS2
The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar PC
MLB SlugFest 2006 PS2, Xbox
Mortal Kombat: Armageddon PS2, Xbox
Mortal Kombat: Unchained PSP
NBA Ballers: Phenom PS2, Xbox
NBA Ballers: Rebound PSP
Rise & Fall: Civilizations at War PSP
Rush PSP
SpyHunter: Nowhere to Run PS2, Xbox
Stranglehold PS3, X360
Unreal Tournament 2007 PC, PS3

NCSoft
AION PC NEW!
Auto Assault PC NEW!
Dungeon Runners PC NEW!
Exteel PC NEW!
Guild Wars Factions PC NEW!
Tabula Rasa PC NEW!

Nintendo
The Legend of Zelda: Twilight Princess Cube

ON Games
Legend of Dragon PC NEW!
PC Football 2007 PC NEW!
Shadows of War PC NEW!
Wild Summer PC NEW!

Play Ten Interactive
Battle for Atlantis PC NEW!
The Precursors PC, X360 NEW!
The Wall PC, PS3 NEW!
White Gold: War in Paradise PC NEW!

RedOctane
Guitar Hero II PS2

Reef Entertainment
Liquidator PC
Utopia City PC
World War Zero PC

SEGA
Chrome Hounds X360
Phantasy Star Universe PC, PS2, X360
SEGA Rally Revo PC, PS3, X360 NEW!
Sonic the Hedgehog PS3, X360
Super Monkey Ball: Banana Blitz Wii NEW!
Super Monkey Ball Adventure Cube, PS2, PSP
Virtua Tennis 3 PS3, X360 NEW!
World Pool Challenge 2007 PSP NEW!
World Pool Championship 2007 PC, PS2, PS3, X360 NEW!
Yakuza PS2 NEW!

Shantz International
The Shadow of Aten - The Egyptian Chronicles of Allen Scott PC, X360

SNK Playmore
King of Fighters 2006 PS2
Metal Slug GBA
Metal Slug Collection PSP

Sony Computer Entertainment
ATV Offroad Fury Pro PSP NEW!
ATV Offroad Fury 4 PS2 NEW!
Gangs of London PSP NEW!
God of War II PS2 NEW!
Killzone: Liberation PSP NEW!
Lemmings PSP NEW!
LocoRoco PSP NEW!
MotorStorm PS3 NEW!
Ratchet and Clank: Size Matters PSP NEW!
Resistance: Fall of Man PS3 NEW!
Rogue Galaxy PS2 NEW!
Warhawk PS3 NEW!

Sony Online Entertainment
Field Commander PSP
Gods & Heroes: Rome Rising PC
Untold Legends: Dark Kingdom PS3

Square Enix
Children of Mana DS NEW!
Dawn of Mana PS2 NEW!
Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII PS2 NEW!
Dragon Quest Heroes: Rocket Slime DS NEW!
Final Fantasy III DS NEW!
Final Fantasy V Advance GBA NEW!
Final Fantasy VI Advance GBA NEW!
Final Fantasy XI: Treasures of Aht Urhgan PC, PS2 NEW!
Final Fantasy XII PS2 NEW!
Valkyrie Profile: Lenneth PSP NEW!
Valkyrie Profile 2: Silmeria PS2 NEW!

Techland
Call of Juarez PC NEW!
Chrome2 PC, Next-Gen NEW!
Crazy Soccer - Mundial PC NEW!
Dead Island PC NEW!
FIM Speedway Grand Prix 2 PC NEW!
Xpand Rally Xtreme PC NEW!

THQ
Avatar: The Last Airbender Cube, DS, GBA, PC, PS2, PSP, Wii, Xbox NEW!
Barnyard Cube, GBA, PC, PS2, NEW!
Danny Phantom: Urban Jungle DS, GBA NEW!
Nicktoons Cube, DS, GBA, PS2 NEW!
SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab Cube, DS, GBA, PC, PS2, Wii NEW!
Unfabulous GBA NEW!

Tri Synergy
Origin of the Species PC
TerraWars: New York Invasion PC
UFO: Extraterrestrials PC

Ubisoft
Red Steel Wii

Vivendi Universal Games
Scarface: The World is Yours PC, PS2, Xbox

Warner Bros. Interactive
Justice League Heroes PS2, PSP, Xbox

Webzen
Huxley PC, X360 NEW!
Project Wiki PC NEW!
Soul of the Ultimate Nation PC NEW!

 


موضوعات مرتبط: نمایشگاهای بازی
آخرین مطالب